Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bundaskenyer teljes kiorlesu...

Bundaskenyer teljes kiorlesu kenyerbol szabad enni reggelire ha fogyszi szeretnek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én normál ember vagyok, bármivel fogyok kalóriadeficitben. Viszont bizonyos ételek ilyen-olyan szempontból előnytelenek.

Ha a te étrendedbe belefér az ilyesmi, nézd meg, alkalmas e számodra.

Nem a legideálisabbnak tűnő étel az összetétele alapján, de ennek még nem kell akadályoznia. Van, aki kizárólag szénhidrát- ÉS zsírdúsan képes táplálkozni s közben nem pokolian érezni magát, az nyilván nem a legtipikusabb módszerekkel fogy, de ez nem jelenti azt, hogy nehézséget jelent neki jó tempóban fogyni.

2016. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de a kenyérben semennyi fehér liszt ne legyen, és kókuszolajon süsd.
2016. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olajban sütöd, bő olajban, tehát tök mindegy milyen kenyér, diéta alatt kerülendő! reggelire gyakorlatilag tömény zsírt és ch-t eszel. ha ez szerinted jó, akkor csináld. tarts heti 1 alkalommal csaló étkezést, oda beillesztheted. nekem pl. vasárnaponként van ilyen, akkor eszem nagymama féle rántott húst! DE! Egyszer 1 héten, és csak 1 ilyen étkezés.
2016. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell bő olajban sütni. Én egy evőkanálnyi kókuszzsíron sütöm, és van, hogy ennyi elég egy szelethez.
2016. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem. Ha nem tudsz lemondani róla, akkor tedd a csalólistádra és hozd vissza máshol.
2016. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy múltkori igen diétás lángost kivéve soha, semmit nem sütök bő zsírban. Bundás kenyeret sehogy, de ha sütném, kevés zsírban sütném, annyiban, amit meg is akarok enni vele. Szóval lehet úgy is :)

De a bundáskenyér eleve szénhidrát-zsír-fehérje (a tojás is elég zsíros). Nem ideális kombó, de attól még lehet mellette fogyni, kalóriadeficit kérdése.

2016. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!