Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le? Tudom hogy...

Petra1416 kérdése:

Hogyan foggyak le? Tudom hogy fiatal vagyok de nem érdekel a normálatlan kérdés ilyen gluténmentes? Meg ilyen szar kaják, nem érdekelnek lány vagyok 50 kíló 13

Figyelt kérdés

#fogyás #és hatékonyan.
2016. máj. 27. 22:05
 1/8 crudy ***** válasza:
A glután diéta azoknak kell akik érzékenyek a gluténra, fogyni gond nélkül lehet vele. Ha fogyni akarsz akkor fogyókúra és aerob sport. Olvass utána a témában, ha az előtted lévő 10 kérdést vissza olvasod szerintem 8 leírja h mi a lényeg. [link]
2016. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 crudy ***** válasza:
93%
de igazából ezt nem értem "Tudom hogy fiatal vagyok de nem érdekel a normálatlan kérdés ilyen gluténmentes?" szóval nem értem a mondatot. Mi nem érdekel?
2016. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem érted,mert értelmetlen a kérdés. Megjött a jó idő, a kislány meg pánikba esett,hogy most mi lesz, mert ő nyilvánvalóan dagadt,úgyhogy gyorsan ideböfögött valamit.
2016. máj. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nagyon sokat számít, hogy fiatal vagy, mert a tested növésben van, sokat változik a következő években. Amit tehetsz:


1) Légy türelmes. Nem lesz eredmény napok, hetek alatt, de következetesen ki kell tartanod évekig.

2) Mozogj. 1 óra futás, úszás vagy valami labdajáték (kosár, kézi, foci) lehetőleg minden nap, de nem baj ha kimarad egy-két nap.

3) Táplálkozz egészségesen. Nem tudom ezt érttetted-e sz-r kaják alatt, de a mozgás mellett az a legfontosabb, hogy kerüld a felesleges étkezéseket, a snackeket, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, azok nem hízlalnak. Ezeket az ételeket is lehet úgy fűszerezni, hogy finomak legyenek bárki ízlésének. De mivel 13 vagy, gondolom úgyis főznek még rád.

2016. máj. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Ne foggggggggyyyyyy le sehogy fogyékos vagy de nem érdekel engemse csakha ilyen hülye vagy fûnyíró Norbiupdate szénhidrát tanulj meg írni inkább?

(Kíló? Na az is szép egynek...)

2016. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyeseknek kössz a választ másoknak meg lesz*arom a rohadt véleményét nem vagyok kislány nem ijedtem meg nem vagyok kövér
2016. máj. 28. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj! Mi is lesz@runk nyomi. Gondolom, magyar nyelvtanból pótvizsgázni fogsz.
2016. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 crudy ***** válasza:
Általánosban nincs pótvizsga. De azt értenéd meg h érhetetlen amit leírtál.
2016. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!