Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abonett, puffasztott rizs,...

Abonett, puffasztott rizs, vagy teljes kiőrlésű tönköly/rozskenyér? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb fogyókúrás szempontból? Súlycsökkentés, zsírégetés lenne a cél, szénhidrátszegény diétára gondoltam, meg azt csináltam is egy időben és bejött, de most kipróbálnám a gluténmentes diétát, emésztési problémák miatt. Arra meg ugye a puffasztott rizs meg a kukoricás abonett ami jó lenne, de nem tudom menynire nagy menyniségű gyorsfelszívódású ch.. Vagy mindegy, az is fogyaszt? Melyik a jobb?

2016. febr. 29. 15:14
 1/7 anonim válasza:
72%

Szia!

Ha emésztési problémákkal küzdesz, akkor semmiképpen se hagyj fel a teljes kiőrlésű dolgokkal, a szénhidrátszegény diéta csak rövidtávon megoldás, utána újra felszaladnak a kilók. Én is ugyanebben a cipőben járok, nekem is a zsírégetés a cél, én találtam egy "csodaszert" a grapefruitmag olaj kivonatot. ezt iszom napi 3x1 10ml-t minden nap, reggel éhgyomorra, ebéd és vacsora után egy órával kell bevenni. Rendbe hozza a bélműködést, és behatol a zsírpárnákba, meg ha utána nézel rengeteg előnyös oldala van annak ha ezt iszod. :) Én egy hónapja iszom mellette naponta mozgok fél-egy órát és közel 10 kilótól szabadultam meg! :)

Sok sikert!

18/L

2016. febr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor már a rizs, az gluténmentes és gondolom, sok adalékanyag nincs benne, bár ez bizonyára pufirizsfüggő...

De ha már szénhidrátszegény étrend, én dobnám az összeset és zöldséget ennék mindenhez (ha száraz cucc kell, akkor pedig magropogóst).


A kalóriadeficit fogyaszt, akkor is, ha a szükséges fehérjén és zsíron kívül csupa gyors ch-t eszel, de azért van, akinél ez bekavar. Van, akinél nem.

2016. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tippeket! Grapefruitmag kivonatot vettem is, csak nem használom,egyszerűen annyi vitamint meg mindenfélét szedegetek már hoyg el is felejtettem, de ki fogom próbálni! Csak az volt ijesztő hogy valami nagyon idegennek tűnő és érződő dolog van bene (alkohol? benzin? igen nagyon hihetetlenül hangzik de valami hasonló ami nem tetszett..) de ki fogom próbálni! ! ! :) És az is igaz hogy a kenyérfélék teljes elhagyása jelentené az igazi megoldást, amőgy egy időben úgy is étkeztem és nem jelentett gondot, csak most idő hiányában (meg főleg energia, kicsit belefáradtam a dologba) elkezdtem kenyerezni, aztán jól vissazszoktam..
2016. márc. 1. 22:53
 4/7 anonim válasza:
nem érzek semmi furát benne csak a kivonatnak az olaj ízét, az elég kellemetlen, lehet arra gondoltál:)
2016. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Sok idióta kalóriás már az agyamra megy... Fingjuk sincs mit hordanak össze.


Drágaságom, mindhárom hulladék, és hízlal. A rizsről legyen elég annyi, hogy azt arra szokták használni, hogy az emberek hízzanak... ;) A másik kettő meg tele van minden mű izével meg szénhidráttal.


Úgy tudsz fogyni, drága, ha megmozgatod a sejhajod. ;)

2016. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mozgatom a sejhajom eleg rendszereaen es eleg izmos is vagyok, csak szeretnek kozeliteni a regi sulyomhoz. Csak az tul keves volt masfel esvre elment a mensim muszaj volt hiznom nem ment csak 5 kilo meg 5 kellett volna hormont kaptam es felment 10 na azt a plusz 5ot szeretnem lefogyni. Es a mozgas megvan a kajalasra szeretnek odafigyelni de nem annyira lecsokkenteni mint regen regen pl bem ettem semmi ilyesmit csak zoldseget tojast sajtot joghurtot esetleg napi 1 kis szelet rozskenyeret.
2016. jún. 6. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
legjobb vegyesen, változatosan, nem túl sokat
2018. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!