Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 60 kg vagyok es szeretnek 5...

60 kg vagyok es szeretnek 5 kg ot fogyni 2 het alatt, ez lehetseges?

Figyelt kérdés
Glutenmentes dietaval fogok probalkozni de delbe viszont glutent is eszek mivel kajas vagyok a suliba ,igy menni fog,es mellette edzek is?

2016. jan. 11. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fogsz lefogyni 2 hét alatt 5 kg-ot. Kb. 1 hónap alatt esetleg. De ha azt nézzük, hogy az egészséges fogyás heti fél kg, akkor még az 1 hónap is kevés. Bár ha 60 kg-ról akarsz lefogyni, akkor valószínűleg eleve nem vagy túlzottan túlsúlyos, még azt is el tudom képzelni, hogy semmi gond a súlyoddal, nem vagy túlsúlyos, csak szimplán annak látod magad.

Ugyanis ha 160 cm vagy attól alacsonyabb vagy, akkor oké, hogy esetleg le akarsz dobni 5 kg-ot, de ha ettől magasabb vagy, akkor meg semmi gond a súlyoddal!

2016. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nem zsírból.

Nagy kalóriadeficit kell, csak mert nem eszel glutént, mert ehetsz kiscsillió kalóriát is, mi köze van annak hozzá? Az edzés jó, de attól sem fogy az ember automatikusan, sok evéssel hízhat is, nyilván.

2016. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TXCowboy ***** válasza:
60 kilóra inkább tömegelni kéne, főleg, ha edzel is. Mégis miből akarsz fogyni izomból?
2016. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!