Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik növényi tej a legfinoma...

Melyik növényi tej a legfinomabb? Te melyiket iszod?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a mandulatej a favoritom, de természetesen ez személyfüggő, ugyanis mindenkinek más az ízlése :)
2016. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mandula és kókusztej szerintem, a többi nekem hányadék
2016. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amelyik alapanyagát eleve szereted, mivel a "tejük" is olyan ízű.
2016. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kókusztej, rizstej, zabtej. Én ezeket szeretem a legjobban.


Mandulatej sem rossz, de én abból az unsweetened verziót szoktam venni és csak fehérjeturmixhoz használom... Amúgy kávéba nem olyan jó, magában meg pláne nem.


Meg nekem a sima mandulatejjel még az a gondom, hogy ha melegítem a kávémat vele együtt, akkor darabos lesz a tej :/

2016. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
DM-ben sokszor van leárazva növényi tej 400 forint körülre, illetve ilyen kínai diszkontokban szoktam látni olcsóbban néha, érdemes figyelni
2016. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kizárólag házi kókusztejet iszom (olcsó, igen édes és finom), de néha van benne mák, dió, mandula, mogyoró...

Halottam már, hogy a mandula- és a mogyorótej jó, de az nekem túl drága és a kókuisztej is túl gyorsan fogy, pedig magában szinte sosem iszom, úgy nem tartana semeddig s mit csinálnék napi 8 deka kókuszmaradvánnyal s teljesen ismeretlen kalóriabevitellel (bár ha mindennap ugyanannyit iszom, akkor mindegy, elvégre a kalóriaégetésemről sincs fogalmam, az egymáshoz való viszonyuk fontos, az alapján fogyok)? Heti 10-12 deka maradék kókuszt még elhasználunk, általában a párom viszi munkába "brownieként", szereti.


Csináltam már rizstejet (egyszerű, filléres, alig van maradványa s kávéba elmegy, de nem nagy szám), máktejet (az elég jó, csak a maradványával lenne nehezebb s a kókusztej édessége jót tesz az amúgy édesítetlen kávémnak), szezámtejet (csak annak ajánlom, aki élvezi a keserű ízt. én nem)... Talán egy pici mandulatejet is, kellemes, de nekem nem éri meg a drágaságát.


A kókusztejet egyébként tojástejben szoktam fogyasztani, hogy tovább tartson (így is sok kell, ahogy már írtam), napi 1-2 liter kávénál kell az ilyesmi. Aranytejnek maga a tökély a kókusztej s kókusztejberizsnek is csodás és zabkásához is (csak akkor citromoznom kell vagy vizeznem, mert túl édes eredményt ad számomra az édes házi kókusztejem).

2016. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én kiválasztottam azt, amiben a legkevesebb kalória van (unsweetened mandulatej), nincs összehasonlítási alapom, de eddig bevált :)
2016. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam is a mandulatej jött be leginkább :)
2016. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mandula és rizstejet használok, megmondom őszintén sok különbséget nem érzek ,például kávéba .Magában a mandulatej finomabb azért kicsivel, de én az ára miatt a rizstejet favorizálom.
2016. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csokis rizstej. A boltiak közül.

Itthoniak közül a kókusztej.

2016. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!