Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le kell adnom 2 hét alatt 5...

Le kell adnom 2 hét alatt 5 kilót, valakinek valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
Egy versenyről van szó. 60 kiló vagyok és 55-re kell fogynom 24. -re, azaz 2 hét múlvára, szombatra! Nagyon fontos lenne, kérlek adjatok tanácsot.
2010. ápr. 10. 22:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 18 éves lány vagyok.
2010. ápr. 10. 22:31
 2/15 anonim válasza:
ha a déli kaja az utolsó és utánna már csak gyümölcslé, vagy ásványvíz, kevés zöldség de ha kibírod az sem na és sok torna:) Kitartás és sok sikert:)) írd meg légyszi sikerült e:))
2010. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
És mi van akkor ha valaki délben kel fel általában?:)
2010. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az ne egyen :P

Engem ez a veszély nem fenyeget, suli miatt korán kelek, de hétvégén is legkésőbb 8-kor már fent vagyok, nem vagyok az az álommanó típus.

2010. ápr. 10. 23:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Aki délben kell gondolom sokáig van fenn (pl én is :P), annak szerintem a "dél" kb 16kor van.
2010. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem két nap alatt meg volt az öt kg minusz.

egy kis kalici virus. igaz ez csak vizveszteség inkább. de virus nélkül egy vizveszteséggel (vizhajto gyogyszer , hashajtó) csalhatsz. de ki ne szársdj! és vigyézz a gyogyszerrel. ez rosz tanács tudnod kell. de müködhet. ha ehhez folyamodsz , hihetetlenül gyenge leszel. szédülhetsz is.

2010. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

szerintem a béres alexandra 21 naposa- csak 14 napig, addig szerintem leadsz vele annyit. Egyébként meg ha csak 2 hétig fogyózol, akkor a fehérje diétával le tudsz fogyni, de szólok, hogy ugyanolyan éhes leszel, ha nem eszel szénhidrátot, mintha koplalnál.


[link]

2010. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát a második válaszoló ötletével biztosan nem fogsz lefogyni, ráadásul úgy legyengülsz, hogy el se kell menned a versenyre.

Egyébként ha sportoló vagy, tisztában kéne lenned, hogy tudod beállítani a súlyodat, ill. kérdezd meg az edződet, mi van ilyenkor.

2010. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ATkins !!
2010. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Huhh, hát köszönöm szépen a tanácsokat! Lehet megpróbálom a fehérje diétát.
2010. ápr. 11. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!