Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ízületvédö szer?

Melyik a legjobb ízületvédö szer?

Figyelt kérdés
Már 1 éve porclágyulással kínlódok,Ami nehezíti a súlytartást és a fogyást, de mütétet nem szerettem volna,mert csak kellemetlen érzes volt a térdeimben es ritkan fájt.Most viszont elkezdett jobban és az egyikkel már menés kozben is gond van,months elcsúszna Ott valami ha ráállok v lépek és sokszor fáj. igaziból nagyon sokféle dolgot,kiegeszitot kipróbáltam, de a térdeim továbbra is ugyanolyan rosszak. Esetleg valami tapasztalat,Ami valalinek bevált,jól jönne,mert most igy a torna is nehezebb.
2016. máj. 29. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a legtöbben nem fogyasztanak kocsonyát, porcot,bőrös ételeket,ezért szinte mindenkinek kéne izületvédőt (amit valójában izületi tápanyagnak kéne hívni) fogyasztani. Nekem napi szinten megy egy alap izületvédő, ami tartalmaz glükozamint,condrothint és MSM-T és ehhez megy még kurkuma. Ha nagyobb a baj (mondjuk olyan rég volt már), akkor Scitec Nutrition Arthroxon és Nem Forte ami segített.
2016. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
étkezési zselatin és kurkuma
2016. máj. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezeket talán még megpróbálom.
2016. máj. 29. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Condrosulfot írt fel a doki, egy hónap alatt mentem fel futással az alap 4 km-ről 10 km-re, nyilván nem bírta a térdem, hülye voltam. Elvileg ez a legjobb ha van egy kis probléma (illetve megelőzésre), de még nem akkora a baj. 3 havi adag, 9000 Ft, de utána csak akkor kell szedni ha megint baj van. Remélem nekem nem lesz többet, mostmár ésszel futok.
2016. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a glükozaminszulfátot, kondroitinszulfátot és MSm-et tartalmazó stabilizált aloe vera ital vált be a porcok erősítésében. Mellé a hyaluronsav, gyömbér és kurkuma kombinációja izületi olajozónak.Jobbulást!
2016. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!