Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen eredményeket érhetek...

Milyen eredményeket érhetek el így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 éves fiú vagyok, 165 cm és 51 kg.


Napi 4 x eszem:

-reggel 9 kor 1 félbarnakenyeres szendvicset párizsival meg zöldséggel(ubi,sali)vagy 1 kiflit

-reggel 11 körül ugyan azt mint 9 kor+alma/narancs

-délután 1 körül 60g kukoricapehyhet 2dl 1,5%-os tejjel

-4 és 6 között eszek utoljára, azt ami itthon van,például rizset csirkével, vagy pl ma kis tésztát gombapörköltel,+ 1db alma vagy narancs


A délután 1 kori kajálás után itthon tornázok(hasprés,lábfelhúzás,fekvőtámasz,törzsemelés) és az utolsó étkezésem után 6-körül elmegyek kerózni kb 10 km-t minden nap


Így szerintetek milyen eredményeket érhetnék el zsírégetés/szálkásítás terén?és mitől lehetnék hatékonyabb?

Köszi szépen:)(kérlek normális komikat)


2010. ápr. 11. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, 14 éves korban, főleg ilyen súllyal teljesen felesleges fogyókúrázni. Először is mert növésben vagy, másodszor is, nem vagy kövér. A harmadikat már csak félve említem meg, mert lehet, meg sem érted, de teljesen tönkreteszed az anyagcseréd, amivel simán elérheted, hogy simán zsírt tartalékoljon a szervezeted, még ilyen minimális kajálás mellett is. Ha már mindenáron foglalkozni akarsz a kajálásoddal, akkor inkább az egészségesség felé kéne elmenned, bár nem hiszem, hogy ebben a korban teljesen tisztában lennél vele, hogy mi az, főleg az étkezésed leírása alapján. Ez a 4-6 körül eszek utoljára baromságot pedig most felejstd el...

Amúgy az én fiam kb 48 kg, 12 éves, és kb akkora mint Te, és nem hogy kövér, de kimondottan soványka.

Nem kéne ilyen idősen, pláne nem fiúként az "anorexiások" táborát erősítened...

2010. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne egyél,inkább igyál (alkoholt)
2010. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.kommentelőnek.

Köszi, értem.Mondják is hogy egyek többet,és enni is fogok, csak szeretnék mellette sportolni, és nem tudom hogy mi lenne a jó.

Nem tartom magam kövérnek, csak a hasamról szeretném azt a kis zsírt eltüntetni, feszesíteni a hasam.

Meg annyi mindent olvastam már az egészségességről meg az egészséges ételekről, de egyik ezt mondja a másik meg azt, azt is tudom hogy fejlődő korban vagyok és nőnöm is kell(Most mértük, már 167 cm vagyok), de szeretnék életmódot váltani, amit már el is kezdtem, de szeretném tökéletesíteni, izmosodni, feszesedni(hason) és nem tudom hogy mi hogy lenne jó, és jó lenne ha valaki végre értelmesen tudna mondani pár tanácsot etéren.

Köszi a kommentedet.:D


2.kommentelő: attól meg sörhasamlesz :D:D

2010. ápr. 13. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!