Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel milyen eredményeket...

Ezzel milyen eredményeket érhetek el?

Figyelt kérdés

reggeli : teljes kiörlésű kenyér sonka sajt, paradicsom uborka hagyma, sárgarépa

Tízórai uzsi : natúr joghurt kefír puffaszott rizs eper szőlő alma narancs grapefruit

Ebéd vacsi : hús párolt zöldséggel tükörtojás teljes kiörlésű kenyérrel

Heti párszor torna + futás.

Hozzátenném hogy nem mind eszem meg amit felsoroltam, hanem válogatok mikor melyikhez van kedvem. Ezzel milyen eredményt érhetek el mennyi idő alatt?

Másik kérdésem : nem merek belevágni a 2 hetes fogyókúrába félek h visszahízok. Ha sikerült lefogynom, és uténa egészséges életmódra váltok aztán meg ugíe jön a suli meg a kóter de itt is megpróbálok figyelni akkor nem jönnek vissza a kilók?

Fontos mind a kettő kérdésem. Egyenes válaszokat kérek. Köszike.


2010. máj. 19. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

laikusként jónak tűnik az étrend, szerintem a rizst is beiktathatod alkalomadtán, vacsorára viszont a helyedben nem ennék semmilyen kenyeret (egyél helyette puffasztott búzát). jó módszer ha elkezded számolgatni a kalóriákat, hamar ki fogod tapasztalni, hogy az életstílusodhoz mi az az energiamennyiség ami mellett fogyni tudsz. törekedj a heti fél kiló fogyásra, az szerintem még egészséges. ne próbálj meg rövidebb idő alatt többet leadni. jó zsírégető mozgás a futás, úszás, főleg úgy ha a rövid, de intenzív periódusokat váltogatod pihenő szakaszokkal (1 perc gyors futás, 1 perc séta felváltva, 15-20 percen keresztül)

a 2 hetes tur.bó diétáról nem sokat tudok, de szerintem pénzkidobás, ráadásul a szervezeted is tönkreteszi. mivel kiürül a tested a 2 hetes kúra alatt, hamisan 2-4 kiló fogyást is tapasztalhatsz csak attól hogy a gyomor és béltartalmad lecsökkent.

2010. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a váltott futást nem bírom mert szúrni kezd az oldalam
2010. máj. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!