Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha benne vagyok meg a kaloriad...

Ha benne vagyok meg a kaloriadeficitben akkor ritkán ehetnek csokit vagy fagyit? Vagy nagyon hátráltatja a fogyást?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 12:42
 1/7 crudy ***** válasza:
Nem, nem fog belezavarni de számold bele a kajába. És legyen nagyon ritka.
2016. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eszel is csokit, akkor az max. heti 1 alkalommal történjen és akkor is legfeljebb 1-2 kockát. Ezen kívül jó lenne, ha az a csoki min. 85% kakaótartalmú lenne.
2016. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehet enni időnként édességet is. Csak ne túl gyakran és ne nagy mennyiségekben.
2016. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abban az esetben igen, ha a makróidat is rendben tudod tartani vele.
2016. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve ami kimaradt: semmiképp ne rendszeresen, ugyanis magas az inzulinválasza! Vannak egészséges édességek is, amik lassú felszívódású szénhidrátokat tartalmaznak.
2016. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán, ha az adott napon belefér nem csak a kalórialimitbe, de a szénhidrát, és zsírértékbe is, akkor egy picit lehet. Az étcsoki jobb választás lenne, mint a tejcsoki.

Én egy hónap alatt kétszer bűnöztem a diétám alatt, egyszer ettem anyukám székelykáposztájából egy tányérral, ott egy picit a zsírt túlléptem, illetve egyszer bevágtam egy 13 dkg-os rizsfelfújt kockát baracklekvárral, de pont belefért mindenbe. Így is lement 5 kiló.

2016. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, elég cukorszegény étcsokiból napi szinten éve sem hiszem, hogy képes bekavarni, de sokféle ember van. Az egyik cukrokkal is lefogy, a másik már attól nem fogy rendesen, ha keveset alszik (ezt ugyan nem értem, de többektől hallottam már), nemhogy a gyors cukortól, ami hormonálisan nem kifejezetten tesz jót a fogyásnak, finoman szólva. Persze a test ettől még nem tud a semmiből energiát csinálni...

A lelki negatív hatás sem mindegy, egy kis édesség sokat ronthat a fegyelmezettségen. Ki kell próbálnod, neked mi a jó s eldönteni, mi éri meg.

2016. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!