Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véletlenül lefogytam 10...

Véletlenül lefogytam 10 kilót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kérdés halál komoly,lement 10kg és ötletem sincs mitől. Szedtem antidepresszánst amitől feljött 10kiló most gyógyszerváltás történt február környékén és le is ment ami már lassan két éve rajtam volt. Mi történt,ha semmit se változtattam és elvileg gyógyszertől nem lehet hízni/fogyni? Amúgy örülök neki csak így tovább,de nagyon meglepett...
2016. jún. 1. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, a hirtelen és indokolatlan fogyásnak utána kell járni, ki kell vizsgáltatni, hogy nincs-e valamilyen szervi bajod.
2016. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gyógyszerváltás következménye, de sajnos akkor is ott az esély arra, hogy valami betegség áll a háttérben. Két ilyen eset is történt az ismerőseim körében az elmúlt másfél évben. Az egyik ismerősöm sajnos rákos volt, a másik az anyukám, ő is ledobott észrevétlenül egy tízest, nála pajzsmirigyprobléma miatt volt. Nem megijeszteni akarlak ezzel, csak tudod, azért jobb megnézetni.
2016. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az orvosnál :/
2016. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj el egy teljes vérképre! Háziorvostól kérhetsz beutalót laborba. A hirtelen fogyás nem játék, ez nagyon komoly, daganatos betegségnek is lehet a jele! A nagymamámnak is hipp-hopp leugrott 10 kiló, majd e miatt laborra küldte a háziorvos és kiderült, hogy rákos.
2016. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz arról, hogy lehet bizonyos antidepresszánsoktól fogyás:

[link]

Beszélj az orvosoddal, aki felírta a gyógyszert és mondd el neki, hogy mennyit fogytál.

2016. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!