Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 centi magas nőhöz (20éves)...

172 centi magas nőhöz (20éves) 56kilo az milyen?

Figyelt kérdés
Ti,akik ilyen magasak vagytok hány kilósak vagytok? Kb 10kilot fogytam már az evek alatt,de nagyon lecsökkentettem az étkezést es sokmindent megvonok magamtol,hogy vékony lehessek,de még mindig nem látom magam tökéletesnek, hány kilót kéne még fogynom igy lathatatlanba?

2016. jún. 1. 19:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
45%
Túl gebe
2016. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De most komolyan
2016. jún. 1. 19:37
 3/14 anonim válasza:
Most mondta, túl gebe. De ha ennyi eszed van fogyj még 20 kg-t..
2016. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt kép nélkül meg lehet válaszolni?
2016. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Anorexiás. Tényleg túl gebe. Amugymeg a 66 kg sem durva
2016. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha anorexiás szeretnél lenni, akkor kb 42-44 kilósan leszel az, mármint látványosan. (Mivel rettegsz a hízástól, feleslegesen diétázol, kövérnek látod magad soványan is, és megvonsz magadtól sok mindent, így már most is anorexiás vagy) 178cm és 40kg voltam amikor bevittek a kórházba, 5 hónapot voltam ott... Mivel felnőtt vagy, nem kötelezhetnek kezelésre, csak ha az orvosod/családod azt nem mondják. Kezdj el normálisan enni, mert a tested bánja, nem fogod sokáig húzni. (ha mégis, akkor nagy fájdalmaid lesznek egyéb szövődmények miatt)
2016. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szedülni szoktam meg nagyon erős gyengeséget szoktam érezni,van,hogy szint fájdalmat okoz egy lépés,olyan erőtlennek érzem magam. Éjjelente nem tudok aludni az éhségtől. Aztan hajnalig kinzom magam es akkor eszem,utana tornazok kivsit és visszafekszem. És altalaban többet nem is eszek aznap,neha delelőtt.
2016. jún. 1. 20:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy jó-e az alakod, azt nem számok alapján lehet megmondani. Ilyen idősen erre rájöhettél volna.
2016. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Szedülni szoktam meg nagyon erős gyengeséget szoktam érezni,van,hogy szint fájdalmat okoz egy lépés,olyan erőtlennek érzem magam. Éjjelente nem tudok aludni az éhségtől. Aztan hajnalig kinzom magam es akkor eszem,utana tornazok kivsit és visszafekszem. És altalaban többet nem is eszek aznap,neha delelőtt."


- És erre most ki kíváncsi? Vagy ki kérdezte? Mert a kérdéshez nem kapcsolódik.

2016. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már nem is kell a fénykép. A helyzet egyértelmű: írány a pszichológus, mielőtt a kórházban kötsz ki!
2016. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!