Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a nap jó volt így?

Ez a nap jó volt így?

Figyelt kérdés

9-kor keltem így onnan számítottam a napomat szóval:

9:00: 2 szelet slimmm kenyér( 2 db=82 kcal)rá körözött light lapka sajt, kígyóuborka, paradicsom

12:00: grill csirkemell párolt zöldség:paprika,fekete olíva(kevés),kígyóubi,zöldbab

14:00 : zöld alma fahéjjal

16:00: 2 db light macisajt (120 kcal kb)zsírszegény gyümölcsös túró(100 ml 86 kcal)

18:00: tonhal saláta

20:00: citrom fahéjjal


2x voltam már ma nagy wc-n és 45 percet gyors gyalogoltam+kocogással felváltva meg mindjárt megyek egy light-os fél órás sétára de ez csak úgy mert boltba kell mennem:D

3 liter víz meg lesz ma + 1 bögre zöld tea minden vacak nélkül


2010. ápr. 11. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: baromságokat beszélsz, inkább olvassad el mégegyszer amit írtam. ha azt sem tudod, hogy a zabpehely az egyik legjobb szénhidrátforrás akkor ne szólj be.
2010. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Tudom, hogy igazat irsz, hogy nem a legjobb szénhidrátforrás, de napi ennyit meglehet enni. Tapasztalatból mondom, mert igy fogyok. S te azt irtad, hogy igy nem lehet fogyni. S csak pár kiló feleslegem van, s mégis fogyok.
2010. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor szövegértelmezési problémáid vannak. Olvassad el újra amit írtam.
2010. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát sztem csak futnod kell és fenékre edzened,neked normális sulyod van .Én 167 vagyok és 55kg,és nekem sincs annyi sok feleslegem, te pedig magasabb is vagy és kevesebb kg is.Ugyh sztem nem kell annyira az evésre koncentrálnod(persze ne zabálj nem azt mondom)Csak érted sztem többet edzz a fenekedre ennyi az egész:)
2010. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!