Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a nap jó volt így?

Ez a nap jó volt így?

Figyelt kérdés

9-kor keltem így onnan számítottam a napomat szóval:

9:00: 2 szelet slimmm kenyér( 2 db=82 kcal)rá körözött light lapka sajt, kígyóuborka, paradicsom

12:00: grill csirkemell párolt zöldség:paprika,fekete olíva(kevés),kígyóubi,zöldbab

14:00 : zöld alma fahéjjal

16:00: 2 db light macisajt (120 kcal kb)zsírszegény gyümölcsös túró(100 ml 86 kcal)

18:00: tonhal saláta

20:00: citrom fahéjjal


2x voltam már ma nagy wc-n és 45 percet gyors gyalogoltam+kocogással felváltva meg mindjárt megyek egy light-os fél órás sétára de ez csak úgy mert boltba kell mennem:D

3 liter víz meg lesz ma + 1 bögre zöld tea minden vacak nélkül


2010. ápr. 11. 18:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah igen fogyni szeretnék de zsírból nem súlyból :) 168 cm/51 kg vagyok
2010. ápr. 11. 18:07
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezeket a sajtokat hagyjad el, nem a kalóriatartalma számít, hanem az összetétele. Ami rossz.

A többi jó, esetleg a slimm-et kiválthatnád zabpehellyel.

2010. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mért váltanám ki a reggeli kenyeret?reggel kell...
2010. ápr. 11. 18:14
 4/14 A kérdező kommentje:
és a sajttal mi a probléma?én úgy tudtam kevés kell is és nem ettem sokat ráadásul csökkentet zsírtartalmúak(reggelire 2 db vékony szendvicssajt meg 2 db maci)lehet én tudom rosszul akkor viszont megkérdezhetem ,hogy mi baj vele?
2010. ápr. 11. 18:15
 5/14 anonim ***** válasza:
168cm vagy és 51 kg,milyen zsírról beszélsz? :D Nehogy már fogyni akarj:D
2010. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ja és a szénhidrátja se egetverő megnéztem
2010. ápr. 11. 18:16
 7/14 A kérdező kommentje:
mondtam nem súlyfeleslegem van hanem zsír:D fenekemen kicsit nagyobb mint kéne ennyi az egész :D
2010. ápr. 11. 18:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell ennyire odafigyelned az étkezésre, mármint nem azt mondom, hogy most zabálj mindent, persze egészségesen és mértékkel. De mivel nem vagy túlsúlyos és a fenekeddel nem vag megelégedve elég volna a sport. A futás az nagyon jó, meg még tornázhatsz otthon fenékre, hogy formásodjon.:)
2010. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért váltanád ki? Mert ehetnél helyette jobbat is. Persze ez sem nagy gáz, de azért jobb ha tudod, hogy a kenyerek a liszt miatt gyorsan szívódnak fel, így valamennyi (ha ennyit eszel csak akkor minimális) mindenképp megy zsírba. Persze ezt simán kompenzálod az edzéssel.

Ha nem célod a gyors fogyás akkor tényleg mehet ennyi reggelente, csak én mindenképp egy lassn felszívódó, összetettebb szénhidrát mellett tenném le a voksomat.

2010. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a reggelire kell annyi szénhidrát... ! komolyan nagyon idegesit ez a szénhidrát mentes őrület. Mindent lehet mértékkel és a szervezetnek szüksége van arra is.
2010. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!