Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1 KG leadása lehetséges...

Napi 1 KG leadása lehetséges ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés
Tehát kidolgoztam egy napi 5 órás edzés tervet, aminek a végeredménye 7200 Kcal leadása. Kíváncsi lennék, hogyha a napi ajánlott adagot eszem, (vagy még annyit se) és végigcsinálom ezt a 7200 Kcal-ás edzést, akkor egy nap 1 kiló minusz? Ha igen, akkor ez mennyire lehet káros a szervezetre nézve? Ha edzéssel érjük el a fogyást, akkor nem olyan egészségtelen mint a koplalás? Van bármi káros hatása? Válaszokat előre is köszönöm.

#káros #edzés #napi 1 kiló
2016. jún. 4. 23:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez mind szép és jó, de ha nem vagy élsportoló nem fogod bírni az 5 óra intenzív edzést. Magyarul semmit nem ér és gondolatban is hülyeség.
2016. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
5 órás edzésterv 7200 Kcallal - ez kb. napi egy ironman. Enni meg nem akarsz mellé. Hát, kérlek, ennek semmi káros hatása nincs, leszámítva hogy ha valóban megcsinálod, akkor belehalsz.
2016. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az 5 óra nem folyamatos. Ebben az edzéstervben van 2x 30 percnyi közepes sebességű futás, 2x10 percnyi emelkedőn felfelé sétálás, 2x10 percnyi boxzsák püfölés stb... Ezek között lenne pihenő, egy kalkulátorral kaptam meg az adatokat, és hatékonynak tűnik. Persze ennék is, de az ajánlottnál többet nem, valamint a cukor és a tésztát hanyagolnám.
2016. jún. 5. 00:30
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Az nincs 7200 kalória. A 7200 kalória az kb. egy Ironman. 4 km úszás, 180 km kerékpározás és egy maraton levezetésképpen :D

5 óra alatt nem is lehet teljesíteni.

2016. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem igazán világos hogy mi vinne rá erre?

A másik,hogy ha nagyon edzett vagy,akkor akár 2 napot is végig tudsz így csinálni,de 3at nem.

Azt sem értem,hogy hova sietsz?

Miért nem jó az,hogy holnap elkezdesz rendesen edzeni,közben sokat olvasol és megtanulsz enni és jövő ilyenkorra lehetne egy szép egészséges tested.

2016. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

[link]

Tessék. Beleraktam 8 óra alvást, +8 óra ülést, és a végeredmény 7100 körül lett. Ezeket egy átlag ember lazán végigküldi egy nap alatt. + én még pihenek is köztük. (Ezek az adatok az én magasságom, életkorom, és jelenlegi súlyomra érvényesek) Elméletileg, és gyakorlatilag szerintem működik. De a napi 1 kilót nem viseli rosszul a szervezet?

2016. jún. 5. 01:11
 7/23 A kérdező kommentje:
Ami meg rávinne ezekre a dolgokra, az a test karbantartás, + pár kiló leadása. Elég régóta vagyok túlsúlyos, elég nehezen szuszogok, félek hogy beteges leszek, vagy szétroncsolom a szervezetemet. Itt a nyár, és szeretnék egy normális külsőt.
2016. jún. 5. 01:18
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez az egész napi kalóriafelhasznalasod te szerencsétlen nem csak az edzésé. Egyébként marhaság az egész
2016. jún. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__28..

[link]


Parancsolj te szerencsétlen. Ahogy látom a futással elégetett kalória stimmel az én táblázatommal is, azt még hozzá tenném, hogy nem egy átlag 80 kilós ember vagyok, ergo nagyobb sújt kell magammal cipeljek, ergo több az égetés.

2016. jún. 5. 01:48
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt a nyár és szeretnél normális külsőt?

Most viccelsz vagy elírtad vagy retardált vagy?

Ha most elkezdesz edzeni és normálisan kajálni,akkor jövő nyárra lesz normális külsőd.

2016. jún. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!