Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni és...

Hogyan tudnék fogyni és kockahasra gyúrni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok atléta.... a combomról szeretnék leadni.

magasság:172

súj:56

test izom százalék:49%

test zsír százalék:12%

szeretnék vékonyabb combot es kocka hasat hogyan érhetnem el ezeket??



2016. jún. 5. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem vagy te 12%bf... Kevesebb ch, tobb fehérje, de ha atléta vagy azzal számolj h teljesítmény visszaesés várható.

2016. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ezt ugy vedd hogy en 14 vagyok nekem máshogy van ez de mellesleg 3 hete mérték onnan tudom...hogy érted a teljesítmény visszaesést??
2016. jún. 5. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyan mérték 3 hete? Mert ha nem 3 v 7 pontos tolómérős módszerrel hanem valami idióta mérleg kiírta egy légből vett számítás alapján akkor lofaszt sem ér. Mit nem értesz a teljesítmény visszaesésen? Ha dietazol, szalkasitasz, hogy kevesebb legyen rajtad a zsír az azt jelenti, hogy tobb kcalt használsz mint amit megeszel. Tehát energiahianyos állapotban lesz a szervezeted, igy nem tudsz majd úgy teljesíteni, mintha normálisan kajalnal.
2016. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A sulis mérések csak magasságból, súlyból és életkorból tippelnek; ha 34évet adtál volna meg, akkor ugyanezzel a testtel magasabb lenne az érték. Szóval teljesen pontatlan.


Irányított fogyás nem létezik, genetikailag kódolt minden.

2016. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de még mindíg nem kaptam választ hogy vékonyabb combot és kocka hasat hogyan érhetek el??
2016. jún. 6. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyne kaptál volna, az első válaszban írtam, hogy kevesebb szénhidrát, tobb fehérje. De segítek meg annyit, hogy azt a folyamatot amit szeretnél szálkásításnak hívják, es javarészt az étrenden múlik. Ezt magadnak kiszámíthatod ha elolvasol 1-2 alap dolgot a témában. ( sárga kapszula, illetve "alapismeretek" googleba. Illetve egyéb, komolyabb forrásokból, azaz minimum sporttal foglalkozó honlapokról is tajekozodhatsz szálkásítással kapcsolatban.
2016. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Inkább ugy mondom hogy természetesen kapszulák nélkül?
2016. jún. 6. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Habár nem tudom mi a bajod a kapszulákkal, vitamint is lehet bele tenni, gyógyszert is izuletvedot is. Nem kell egyből a szteroidra asszociálni a sárgakapszula sem szteroidos. Általános alapismereti kézikönyv a testepites, izmosodas, szálkásítás világából. De ha nem tetszik a címe olvass mást adtam pár alternatívát de tudod mit, még Googleizok is helyetted;

[link]

2016. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!