Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket kerüljek el...

Milyen ételeket kerüljek el ha fogyókúrázni szeretnék?

Figyelt kérdés
Még nagyon fiatal vagyok, így nem tudok főzni illetve sütni, tudom hogy nem egészséges tinikoromban, de nem érzem jól magam a bőrömben. Már elkezdtem keményebben sportolni is. Kérlek, hogy ne poénkodjátok el választ. Előre is köszönöm

2016. jún. 6. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
A zsíros és a szénhidrátban gazdag ételeket.
2016. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:
Normális kérdést tettél fel így nem figurázunk ki. Kiegészíteném az előzőt: vissza kell fognod a zsírt (a telített zsírsavakat teljesen) és a ch-t. Nem tudom hány éves vagy de nagyon kevés kell h legyél ahoz h egészségtelen legyen a fogyás. Fiataloknál csak az a lényeg h ne legyen drasztikus, nagyon lassan szabad csak lefogyni de az is egy módszer h nem fogyózol hanem figyelsz a kajára és mivel a tested még sokat fog nőni szépen belenősz a jelenlegi súlyodba de az több év.
2016. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell visszafogni a zsírt, illetve kinek mi a visszafogás. Én voltaképpen visszafogom, régebben gyakran mentem napi 200 gramm fölé, ma már tiltólistán vannak a zsírosabb ételeim s mindössze 100-130 grammot viszek be alapesetben. Koncentrálnom kell rá, de mit lehet tenni? Jó, többet mozogni, az folyamatban van és szintén nem könnyű.


Nincs egyértelműen kerülendő étel csak fogyás szempontjából. Egészség szempontjából inkább, plusz vannak ételek, amiket sokaknak célszerű kerülni. Másnak nem.

Az sem számít, mennyi a felesleg s mennyire aktív az ember. Ha maratonokat futnék, akkor simán ehetnék 10 dekás vajakat csak úgy nasinak, főleg erősen szénhidrátszegény étrendben nem lenne rossz ötlet az ilyesmi. Ma már minimalizálnom kell azt, ami régen segítette a fogyásomat...

Célszerű figyelembe venni, kinek milyen étrend az ideális, az ízlés sem mellékes azért (beteg dolog rákényszeríteni magunkat egy alapból jó étrendre, amit mindig is utálni fogunk)...

2016. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!