Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tenyleg nem fogyok, vagy a...

Tenyleg nem fogyok, vagy a merleg nem jo?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam 75 kgnal tobb,raallok a merlegre es mutat nekem 81 kilot. Ki voltam akadva, mivel tesom annyi, aki magasabb es joval szelesebb is, mint en.

Joval kevesebbet ettem ezen a heten, mint maskor, multkor lemertem magam marcsak 79.5 voltam, utana valo nap 79.0, utana megint 79.0, ma reggel meg merem magam 79.2 t mer. Nem is ertem hogy, mikor meg edesseget se eszem, sok hus, hal, tojas, naponta 1 max 1,5 szelet kenyer...

Mi lehet a baj?


2016. jún. 10. 08:32
 1/8 anonim válasza:
Aha biztos a mérleg rossz?
2016. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne mérd magad naponta, elegendő hetente...

Ha egyik nap sósabbat eszel, többet iszol, a só visszatartja a vizet, máris meglehet, hogy akár 0,5 kg-val is többet mutat a mérleg. És ezernyi más, hasonló oka is lehet az ilyen ingadozásoknak. Tartsd a fogyókúrát, tartsd a napi mozgást, és majd hetente nézd meg, hogy mit mutat.

2016. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Digitális mérlegetek van?
2016. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél-egy kiló ingadozás mindig van, eszel/iszol/vécézel, a szervezet visszatarthat vizet ilyen-olyan okból (menzi, időjárás) stb. Hetente vagy kéthetente elég mérni.
2016. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
IGEN, digitalis!
2016. jún. 10. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Tartod a súlyod.


A mérlegnek semmi baja. Mint már írták az általad leírt ingadozás teljesen normális.

2016. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gumacsek válasza:
Nem a mérleg a mérvadó,hanem a tükör.
2016. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 kiló ingadozás teljesen normális. Gondolj bele... Egyszer többet eszel térfogatra, s pont nem ürül ki mérés előtt, ott a sok salakanyag, esetleg vizet tartasz vissza, épp töltöttek a glikogénraktáraid...
2016. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!