Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tényleg fogyok, vagy...

Most tényleg fogyok, vagy csak a mérleg bolondult meg? Tartós lesz ez így?

Figyelt kérdés

Pár napja minden este megmérem magam, és minden este majdnem fél kg-val kevesebbet mutat. Még nincs egy hete. Nem eszek semmi különöset, nem is sportolok.

Meddig fog ez így menni? És mitől lehet?


2010. júl. 29. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb vizet iszol? Többet izzadsz? Max. 2-3 kg. után megáll, tartós fogyáshoz természetesen ez nem elég.
2010. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bubuzéla ***** válasza:
69%
Mérlegelés minden héten egyszer, reggel éhgyomorra. Fölöslegesen idegesíted magad azzal, ha naponta méregeted magad. Egyébként is mi a célod? Az, hogy egy mérleg mennyit mutat, vagy az, hogy jobban nézz ki? Nem értelek.
2010. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
reggel wc után, reggeli előtt kell mérlegelni. és tényleg hetente 1x.
2010. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszi! :)

A fogyás a célom, illetve a kinézet, csak kíváncsiságból álltam rá, de akkor abbahagyom.

2010. júl. 29. 23:36
 5/8 bubuzéla ***** válasza:
55%

"A fogyás a célom, illetve a kinézet"

Most akkor melyik? A kettő közt nincs szoros összefüggés. ;)

2010. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is fogyok, 3 hét alatt 3 kiló.

Eddig bmit csináltam, hiába tornáztam, hiába ettem kevesebbet, 1 deka nem ment le.


Nemtom, mi van, de én kezdek parázni :S

2010. júl. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bubuzéla ***** válasza:
És ha nem ment le egy deka se, akkor mi van? Inkább azt nézd, hogy jobban nézel e ki.
2010. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval fogyni szeretnék, de inkább a tükörképem alapján, mint a mérleg. A mérleget csak kíváncsiságból néztem.
2010. júl. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!