Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene az edzéstervben?

Valaki segítene az edzéstervben?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kell súlyzózni és aerobozni(?), de mennyit,hetente hányszor?

Miből gyakorlatokból álljon a súlyzózás?



2016. jún. 10. 20:00
 1/5 crudy ***** válasza:
Aerob minél több annál jobb. Pl heti 5x40 perc az oké. Ha már régóta csinálod mehet heti 7szer is. Annál azért ne legyen több. Súlyokhoz írj vagy keress neten egy teljes testes edzést. és menj edzeni heti háromszor.
2016. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ja,lemaradt,hogy lány vagyok.

2016. jún. 10. 20:13
 3/5 crudy ***** válasza:
Azon kívül h a lábad között más van, a szervezeted ugyan úgy működik. A különbség annyi h nem kell félned attól h "túl izmos leszek" mert a nők sokkal nehezebben építenek izmot. Sok sikert.
2016. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :Ddd
2016. jún. 10. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, kvázi ugyanúgy kell enned és edzened lányként is (pici különbség lehet, de még a férfiak sem szoktak külön csuklyás izomra edzeni, csak egyesek, illetve van, aki szerint egy nőnek nem kell kifejezetten mellre edzeni, szerintem kell). Amúgy a férfiak sem tudnak túl izmosak lenni naturálban, persze vannak érdekes ízlésű emberek, akik szerint igen.


Rengeteg infó van erről a neten, komoly téma, rengeteg gyakorlat, sokat kell olvasni, tanulni hozzá.

2016. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!