Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék hasbol fogyni. Mit...

Szeretnék hasbol fogyni. Mit ajanlottok napi szinten hany db hasprést csinaljak? Persze mellette mast is es az etkezesre is odafigyelek.

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Köze nincs hozzá, ez a kalóriadeficiteden és a genetikádon múlik.
2016. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem 50-100 koztivel mar igen jo vagy, ha figyelsz a kajara is. DE mindenkeppen vegezz aerob mozgast is, mert az az igazi zsiregeto mozgasforma, a haspres nem a zsirt egeti le a hasrol, hanem az izmokat dolgoztatja meg, igy lehet, hogy eleinte meg vastagabbnak is fogsz tunni a zsir alatt fejlodo izmok miatt.
2016. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont emiatt kerdeztem, mert meg nagyobbnak tűnik a hasam mint volt. 50et csinaltam eddig plusz meg 3 fajta gyakorlatot, azokbol is 50et.
2016. jún. 10. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyi amúgyis felesleges, a testépítők sem edzenek hasra mindennap, attól nem fejlődnek jobban.

Energiát sem éget szinte semmit (max. a viszonylag nagy hasizmot megdolgozva az anyagcsere gyorsulhat kicsit), jobban jársz valami aerob mozgással vagy más, igazán nagy izom edzésével, de akkor már eddz mindenre :)

2016. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :) ;) olvastam mit irtal, rogton kerestem is aerob videot aztan csinaltam a csajjal :) haaat...nem konnyu az biztos,nem is birtam feloraig vele egyutt cdinalni? faraszto, de ettol fuggetlenul nagyon jol erzem magam, hogy tornaztam :)
2016. jún. 10. 23:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, az hogy nem is birtam fel oraig vele egyutt csinalni az kijelentes,nem kerdesnek szantam :)
2016. jún. 10. 23:13
 7/7 Csori96 válasza:

Helyi zsírégetés nem létezik. Hogy hol látszik meg előbb a fogyás, a genetikádon múlik. Az is lehet, hogy a hasadon csak akkor fog látszani, ha máshol már nem nagyon van.


A haspréssel csak annyit érsz el, hogy a hasizmod szépen megerősödik, és "kinyomja" a felette lévő zsírréteget. Ezáltal a hasad még nagyobbnak látszik.


A fogyás szempontjából elméletileg a legjobb mozgásforma a súlyzós edzés.


https://www.youtube.com/watch?v=IDI_mqGO6As

2016. jún. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!