Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az aerob edzésektől tudok...

Az aerob edzésektől tudok fogyni ha mellette keveset eszek és odafigyelek?

Figyelt kérdés

legjobban comb,csípő,karrol akarnék fogyni.

de ne irjátok le nincs lokális fogyás tudom!!! nem is az a kérdés hanem ha elkezdem csinálni az aerob edzést tehát biciklizés,futás akkor fogynék-e mindenhonnan és vékonyabb lennék mint most?


2013. szept. 12. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen :)

Nekem is ezek a problémás testrészeim, 6 hét alatt lement 7 kg és nagyon szembetűnő a változás, mindenki megjegyzi. Főleg combból, csípőből rengeteg ment le, 8 cm.

Kalóriaszámlálással figyelek az étrendemre, na meg az összetevőire, és heti 3-4-5 aerob edzést végzek, mikor hogy jön ki a lépés. Szóval hatékony, szép eredményt lehet vele elérni. Korábban is diétáztam már, de ilyen gyors, látványos eredményem még nem volt :)

2013. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!