Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan érhetnem...

Szerintetek hogyan érhetnem el ezt az alakot?

Figyelt kérdés
Van egy álomalakom és bármit megtennek erte h sikeruljön elérnem . Szerintetek milyen sporttal es étkezéssel érhető el ez az alak? [link] [link]

2016. jún. 12. 22:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
Kellene mutass egy fotot magadrol.
2016. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kb ilyen alakom van: [link]
2016. jún. 12. 22:51
 3/15 anonim válasza:
31%
Hat... Koplalj. Ezek jo sovany gebek. :(
2016. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Saját testsúlyos edzés.(Olvasd el a fegyencedzés könyvet. Ha kell eltudom küldeni.) Meg szálkásító étrend nőknek.(Googleba beírod és találsz egy csomót.)
2016. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
+Aerob.(Ezt elfelejtettem írni)
2016. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
64%
Ha koplalsz, s edzessz, sem biztos. Hogy ilyen alakod van. Ha szélesebb a csípőd, vagy a vállad, vagy születésilek nagyobb vagy más alakú valamely testrészed, akkor elég valószínűtlen, hogy pont ilyen alakos lehet. Persze ha sokat koplalsz, s megvárod, hogy az összes izmod eltűnjön,talán lehetsz hasonló
2016. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Megköszönném ha elkuldenéd a könyvet .

Es tudom h konkretan ilyen alakom nem lehet de ehhez hasonlot szeretnék

2016. jún. 12. 23:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesebb dolgokra is fordíthatnád az energiádat az az igazság.
2016. jún. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
46%

Én szeretem a vékonyabb lányokat, de ez amit küldtél, nagyon nem tetszik :D A te alakod meg annál inkább ha tényleg ahhoz hasonlít. Én megtartanám a helyedben. Nőknél van ez a fajta dolog hogy minél vékonyabbak akarnak lenni, mert ducinak látják magukat. Pedig esetek túlnyomó részében nem is azok.

21F


Amúgy meg véletlen azt olvastam hogy hogy érhetem el ez az aBlakot. xD Kíváncsi voltam hogy miféle ablakról van szó, kicsit csalódás ez a téma a kíváncsiságom után. Meg is lepődtem a képektől :D

2016. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

Ez a kérdés most komoly?????? Nem kamu? Egy anorex gebét látok akinek se eleje, se segge, se semmilye, egy féregnyúlvány a második képen úgy néz ki!

Az elsőn még csak simán gizda és alaktalan, mint egy deszka úgy néz ki, és már ott is annyira szerencsétlenül ropi, hogy a lába között simán át lehet köpni!


A másodikon még horrorba illőbb, csőgörény csaj, akit inkább infúzióra kellene kötni!


Akit pedig magadhoz hasonlítottál, még az ezek közül a legnormálisabb, bár megjegyzem az is hulladék bőven, nulla alak, tiszta deszka, vánnyadt már az is! De még az a legokésabb!


Tudod mit? Inkább menj el egy jó pszichológushoz, jó sok dolga lesz veled, míg helyére billenti azt a minimális agyad!!


Nagy baj van veled! Kérj segítséget!

2016. jún. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!