Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezd elhájasodni a felkarom,...

Kezd elhájasodni a felkarom, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
164 cm 50 kg vagyok, szóval nem elhízott.
2016. jún. 14. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzés + étrend.
2016. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Formázd, csinálj rá súlyzós gyakorlatokat. Nem kell feltétlenül terembe járni, ezeket egykezes súlyzóval is lehet végezni otthon.
2016. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A súlyzó segít magában? (Étrendhez nem értek, nem is az eszek ami akarok, hanem ami van.) Sose edzettem semmit, még emelni sem szoktam semmit, szóval gyengébb vagyok az átlagnál. Milyen súlyzóval ként kezdenem, hogyan, meddig, mennyit?
2016. jún. 14. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ásványvizes palack is megteszi.
2016. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A súlyzózás nem rossz ötlet. A számodra megfelelő súlyt használd, ezt nem tudhatjuk, mekkora. Az említett ásványvizes palack is jó lehet eleinte. Én igen gyöngén kezdtem, bicepszre mindössze 2x3,25 kilóval, de van, aki még nálam is izomtalanabb. A nagyon nagy ismétlésszám nem olyan sokat segít, mert azzal nem fejlődik jól az izom. Persze saját testsúllyal is lehet edzeni, nézz utána.
2016. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni 10 kilós egykezes súlyzót, amin tárcsák vannak, tehát tudod állítani a súlyt, az kezdetben tökéletesen elég.

Bicepsz, tricepsz, váll, az interneten találsz gyakorlatokat, illetve meg tudod nézni azok helyes végrehajtását. Nem kell túlzásokba esni, hagyd pihenni is az izmaidat, csinálj minden második nap néhány sorozatot mind a három izomcsoportra, és egy idő után látszódni fog az eredmény.

2016. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!