Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pubertás korba vagyok, és...

Pubertás korba vagyok, és elkezdtem hízni, ez nnormális?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok: 169cm és 48kg-os, amivel nincs is külömösebb bajom de a hasam elkezdett nőni, és ezzel már annál inkább :S. Anya azt mondja, hogy ez teljesen normális, de engem nagyon zavar! Egyéként sportolok is. Segítsetek: mit tegyek???
2010. ápr. 12. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idő alatt mennyit híztál, de az igazság az, hogy a 169 cm-hez a 48 kg elég kevés, szóval én is azt hiszem, hogy normális. Én ennyi idős koromban a 168-hoz 52 kg voltam, és visszanézve a fotókat, elég vézna (akkor ezt nem így láttam, csak örültem, hogy nem vagyok kövér). Most 33 éves vagyok és 67 kg, és még mindig normális, kicsit sem kövér. Szóval valószínűleg az évek során hízni fogsz. Csak nem mindegy, mennyi idő alatt, mennyit.
2010. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés megjött már? Mert lehet, hogy csak felpüfedsz. Vagyis a szervezeted készül a menstruációra.
2010. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen egy féléve jött meg.
2010. ápr. 12. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A hízás szerintem teljesen normális, ez sajnos együt jár a nővévállásal (szélesebb csípő, nagyobb mell, nagyobb fenék, vastagabb combok és egy kevés "női has") de no para! Most ne nagyon erőltesd túl magadat (persze azért sportolhatsz)! Csak ha majd beáll a súlyod kezd el tornáztatni a problémás részeidet. :) ööö... aszem enyi :) 16/L
2010. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi
2010. ápr. 13. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!