Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így hogy változtathatom meg...

Így hogy változtathatom meg az étrendemet? :S Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 165cm vagyok, 64kg és fogyni szeretnék. Járok futni, emellett próbálok az étrendemen is változtatni, de a családom miatt lehetetlen. Már beleuntam a folytonos papolásba, hogy ha csak 1-2 dolgot megváltoztatna anya a főzésnél, akkor már egészségesebb lenne, de nem hallgatnak rám. Ha csokit, chipset vesznek, akkor azt visszautasítom, de reggelire anya nem engedi, hogy csak gyümölcsöt vigyek, rám erőlteti a szendvicset. Emellett ott van az ebéd, amit hétköznap hellyel-közzel kihagyok, de hétvégente kötelező a családdal. Vacsorázni nem szoktam. Anyagilag nem állunk úgy, hogy nekem külön megvásárolják anyáék az 500ft-os teljes kiőrlésű kenyeret és a hasonló dolgokat. Teljesen tanácstalan vagyok, miben tudnék változtatni :S


Bocsi, hogy hosszú lett...


2010. ápr. 12. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
nem hiszem el hogy csokira, chipsre van pénz, egészséges kajára meg nincs . . . de ha csak simán elhagyod a kenyeret, és helyette 1 héten csak 1-2 alkalommal eszel vizes zsömlét (max 20ft darabja) + fele annyit eszel a hétvégi ebédből . . . igyekszel húst, zöldséges köreteket enni akkor simán fogyhatsz . . .
2010. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tyű. szegény ... ők tudják,h fogyózol? mer ha igen aakkor lehet,h melléd állnak és segítenek nem? de am. ha nem és mindenképp kell szendvicset vinned, akkor add oda valakinek ha nem kéred vagy nemtudom..sportolj minél többet..az hatásos :) ja és jóvagy,h visszatudod utasítani a csokit meg ezeket :)...ismerős ..és télleg nehéz:D..
2010. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!