Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találok, aki összeállítja...

Hol találok, aki összeállítja az étrendemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párom szeretné, hogy valaki (ehhez értő szakember) összeállítsa az étrendjét, mondjuk 3 hónapra(?), mert fogyni szeretne. Tudom, hogy erre vannak embereket, akit ilyet vállalnak, de hol találok rájuk? Lehetőleg Szombathely vagy környékén kellene. Tudtok ebben valamit segíteni nekem? Valami honlap? Köszönöm szépen előre is.
2010. okt. 11. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Dietetikus szakembert keressetek a neten vagy a környéketeken. Személyesen kell felkeresni, netes "tanácsot" ne fogadjatok el, hiszen ennek pont a személyre szabás a lényege.
2010. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Szóval dietetikusok csinálják ezt:)
2010. okt. 11. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. ! :) Még mozgásformát is fog javasolni (ezt is személyre szabottan, megkérdezi majd hogy fáj-e valamije a párodnak, pld. térde, dereka, stb. és olyat ajánl, amit tud csinálni + az étrend). Sok sikert! :)
2010. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sportolni sportol rendszeresen (fut, biciklizik stb.) Csak a zsírpárnáitól iszonyatos nehezen szabadul meg, pedig nem eszik sokat.. próbál odafigyelni. Szóval, ha csak annyit kérünk tőle, h mondjuk 2 hónapra írja össze, h mit ehet 1 adott nap, azt megcsinálja?
2010. okt. 11. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyit sportol,akkor egy személyi edző jobb kaját írhatna neki,mint a dietetikus.
2010. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó izmos edző jobban ért hozzá, mint valami behízott dietetikus, aki csokit eszik.
2010. okt. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

02:28- Szégyeld magad


Attól még van diplomája és pont olyan jól tudja a szakmáját, mintha szálkás lenne. Semmi köze a kinézetének ahoz, amit tud. Bunkó vagy, komolyan mondom. Egy orvosról nem illene igy beszélni ! Te mit csinálsz ? Azt hiszed lenézhetsz valakit, csak mert neki diplomája van neked pedig kapád vagy mi ?

2010. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleszólok a vitába, de 02:28-nak maximálisan igaza van... 17 éves vagyok... Februárban kezdtem edzőterembe járni és azóta megszabadultam 20 kilótól úgy, hogy az utóbbi 3 hónapot folyamatosan félrekajálom. Voltam én már dietetikusnál... többnél is, volt aki karcsú volt viszont volt, aki nagy darab... Hogy értek-e valamit? NEM! Viszont az edzőteremben van egy edző, akitől kértem étrendet és az ért valamit... szívesebben fogadok el olyan embertől tanácsot, akin látom, hogy már elért valamit... és még mielőtt valaki nekiállna nyávogni, a testépítők nem csupán tömegelnek, hanem diétáznak nagyon keményen... Csak egy példa... Nem egy varrónőtől fogom megkérdezni hogy kell C++ nyelven programot írni, hanem inkább keresek egy mérnök informatikust, aki ezzel foglalkozik...
2010. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!