Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok,67 kg és 171...

19 éves vagyok,67 kg és 171 cm, ha leszűkíteném az étrendemet, főzelékre, levesre, gyümölcsre, zöldségre, tejre, joghurtra. Mennyi idő alatt tudnék fogyni 5 kg-t?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Te jo ég. Hagyjál már ezzel. Én 22 vagyok és 162 vmi 75 kiloval. Betegség miatt rámjött 20 kilo. Akkor én mit mondjak?
2010. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez volt a válasz a kérdésre?:O
2010. dec. 14. 15:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Akinek sok feleslege van, az gyorsabban adja le az 5 kilót.Neked szerintem nincs is nagyon felesleged, ez ideális súly.Szerintem egyél azért szénhidrátot is--> teljes kiőrlésű kenyeret, meg húst is, és akkor is le lehet fogyni.Meg attól is függ, hogy milyen mennyiségben eszed ezeket.Ha eszel hozzá húst meg egy kis szénhidrátot is, ami kell akkor 5-6 hét, de ha csak azt eszel,amit leírtál, akkor kevesebb idő alatt, de mondom ez egyénfüggő, valakinek könnyebben megy le, valakinek nehezen.
2010. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Soha.

Lefogyni zöldséggel és hússal lehet.

A főzelék nem (csak) zöldség, tele van liszttel. Némelyik leves is, habarás, rántás, tészta.

A joghurt meg tele van cukorral, kivéve a natúr.

A gyümölcs meg gyümölcscukorral, bár hozzátenném, hogy a gyümölcs szerintem nélkülözhetetlen, ennek ellenére.

Ez nem fogyókúrás menü, de ha mégis leizzadnál pár kilót, ha ismét visszatérsz a mostani étkezési szokásaidhoz, ugyanúgy meghízol, mint mostanra. Csak rövidebb idő alatt.

2010. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Végezzél egy kis sportot,ugy jobban jàrsz,azt iktasd be az életedbe!Egyébként ideàlis a testsulyod!
2010. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5 hét alatt.

Heti egy kiló, az reális.

Mondjuk a főzelék alatt ne a csúszpájszt értsd, hanem a párolt főzelékféléket, liszt nélkül! Angolbab, párolt zöldborsó, ecetes salátalével leöntött zöldségek ilyesmi.

És heti 3-4 óra torna vagy futás.

2010. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Január végére.


miért hiszik az emberek a joghurtra, hogy cukros joghurt ? Csak olyat esznek? Nem értem.

2010. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nemírtad meg, hogy lány v. fiú vagy-e...Én fiú vok, 19éves 169-170 cm és 62-3kg..és most jelenleg 2kilót lekéne dobnom...xd tudom hogy nem lesz nem egyszerű...nekem úgymond sörhasam van, azért zavar ez az egész xd

Azt tanácsolom, h 20óra után ne egyél...nálam is azvolt a baj, hogy éjfél után is kajáltam xd meg gabonakiőrlésű cuccokat egyél sztem és kerüld a nassolást.:D ha betartod 1hnap alatt simán lefogysz.:D

2010. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez alapból értelmetlen diétás elgondolás.Hiányzik a fehérje.

Sovány húsok,tojás,túró,esetleg tejsavó.Ezekre kell épülni a diétának,nem a nagy dózisú szénhidrátra.

Bár gondolom neked mindegy,hogy nem testzsírból fogynál,csak mutasson kevesebbet a mérleg.

Diétába nem kell főzelék,se leves,gyümölcsből csak minimálisat,tej se nagyon,a joghurt meg sima cukor.A zöldség mehet.

Ch csökkentéses fehérje diétával és heti 4-5db 1 órás edzéssel-pl spinning-kb 1 hónap alatt leadható 5 kiló.

2010. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nem étrend!

Ez szerinted diéta?

Mit sportolsz és mennyit?


A főzeléket hagyd meg a fogatlanoknak, a leves üres kalória és indokolatlanul sok nátrium, semmi szükséged rá.

A gyümölcs egészséges, de diétában tilos!

Tehéntejet ember ne igyon, az egyik legkárosabb élelmiszer a tej.

Natúr joghurt és a zöldség amit a felsorolásból jónak lehet nevezni.

Emellé sok hús, tojás, túró, tengeri hal, barnarízs vagy hajdina.

És olyan mozgásforma, ami az izmokat erősen terheli.


Ideális esetben 5 kiló 5-6 hét alatt lejön zsírból.

De ha nemsportolsz rendesen, akkor nem fogod tudni tartani !

2010. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!