Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Mit egyek...

Fogyni szeretnék! Mit egyek és mit ne? Hogyan mozogjak?

Figyelt kérdés

Tehát először is 14 éves vagyok jelenleg és 174 cm, 60 kg.... igen.. Szeretnék lefogyni. Tudom hogy fontos az étrenddel kezdeni. Nos szerintetek mit egyek? Akik tapasztaltak azok válaszát várom inkább.. Mit egyek,mennyit,és mikor?

2. Hogyan, mit mozogjak? És mikor? naponta? vagy napi 7x? :) A válaszokat előre is várom mert Augusztusra szeretnék lefogyni ugyanis esküvőre megyek.



2016. jún. 18. 22:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam. Nem napi 7x hanem Heti 4x.. nem tudom hogy jött ez a napi 7x :"D
2016. jún. 18. 22:31
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Meg az oldal többi cikkèt is jó szívvel ajánlom!

2016. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Napi ötször egyél kis adagokat. Soha ne legyél teljesen tele, de soha ne éhezz. Este 6 után már ne egyél (ez csak jó tanács, de elhagyható). Fontos, hogy mit eszel. Főleg fehérjét (csirkemell, tojás), friss zöldség, gyümölcs és kevés szénhidrát. (De érdemes megnézned egy oldalt, ami erről ír). Keresd az alacsony glikémiás indexes ételeket.
2016. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Próbálj meg minél többet mozogni. Nem tudom, hogy mennyire szeretsz sportolni, de válassz olyat, amit szívesen csinálsz. Ha nem vagy sportos akkor kezd apróbb lépésekkel. Szerintem a futás a legjobb, mert szinte mindent átmozgat és növeli az állóképességet.

Én nagyon szurkolok, hidd el semmi sem lehetetlen csak akarat, idő és munka kell hozzá!

2016. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az étkezések száma, időzítése, mérete merőben emberfüggő, ahogy az is, hogy mely makrotápanyagokra alapozod az energiabeviteledet. Van, aki kizárólag sok szénhidráttal tud fogyni, van, aki csak extrém kevéssel, s kinek 2, kinek 6 étkezés jó... Itt nincs rossz megoldás.

Lehetőleg olyat mozogj, amit szeretsz, zsírégetésre az aerob a legjobb, de igazából bármi segít, amivel kalóriát égetsz s gyorsítod az anyagcserédet, de persze az izmok megtartása, az izmosodás, jó közérzet és egyéb tényezők sem mellékesek.

Izmosodnod biztos nem ártana, mert a súlyod teljesen jó a magasságodhoz. Ha van felesleged, akkor kevés az izmod, jó, hát fiatal vagy, nyilván nem várunk ebben a korban sokat e téren, de akkor is.

2016. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, én nem mindennap járok wc-re... nem tudom mitől van.
2016. jún. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!