Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit szélesedek 3...

Tényleg ennyit szélesedek 3 hét edzéstől? 22L

Figyelt kérdés
Három hete edzek elég intenzíven, eddig nem csináltam. Elvileg fogyni szerettem volna, nincs sok rajtam, 2-3 kiló. De most lemértem magam és 4-5 centivel szélesebb vagyok mellben és derékban, csípőben 2-vel. Combjaim is iszonyat vaskosak. Ez most normális? És ez így lesz innentől? Ha nem akarok ilyen széles vastag lenni, hagyjam inkább abba?
2016. jún. 20. 21:11
 1/4 crudy ***** válasza:
Azért vastagottál mert bizony híztál. Az rajtad nem izom, hanem még több felesleg. Ha nem akarsz széles lenni akkor vagy fogyj és edz vagy fogyj és ne edz. Ha az edzés mellet a kaja jó akkor minimális zsír megy fel és viszonylag több izom.
2016. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tuti nem izom, egy kiló izom sem jöhetett fel ennyi idő alatt, HA az étkezés és az edzés is teljesen rendben volt.
2016. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 éves kislányok szoktak ilyesmit kérdezni,nem 22 éves nők.Reggel mérjed magad,ne edzés után vagy este.Ha zabálsz akkor hiába edzel mellette.Az külalak 80%ban az étrenden múlik.
2016. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges. Az egyik, hogy sz@rul mérted le magad. Ha a ruháidon nem érzed a változást, akkor ez a helyzet.

A másik eset, hogy az edzés mellett elkezdtél többet enni, és így bizony a mozgás ellenére is híztál. Ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz, hízni fogsz, ha kevesebbet, akkor meg fogyni, mozgás ide vagy oda. Ez ilyen egyszerű matek, még integrálni sem kell tudni hozzá.

Az, hogy miből viszed be a kalóriát, azért lényeges, mert nem mindegy hogy zsírból vagy izomból fogysz. Most azért a fogyást emelem ki, mert neked az a célod. Amennyiben nem jó az étrended, vagy nincs is étrended, hiába kevés a kalória, izomból fogsz fogyni, és a fogyókúra végére rosszabbul fogsz kinézni, mint előtte, hiába mutat kevesebbet a mérleg.

Szálkásító diéta + heti 3 teljes testes átmozgató súlyzós edzés + heti minimum 3x40 perc aerob mozgásforma (gyorsgyaloglás, bicikli, ellipszis tréner, taposógép); ez utóbbiból mehet több is, ha belefér az időbe. Ennyi a recept, ez mindenkinek beválik, akinek nincsen iszonyatosan elcseszerintve a hormonrendszere.

Olvasd el a sárga kapszulát, ingyenesen letölthető pdf-ben, keress rá a szálkásító diétára, állíts vagy állíttass össze egy edzéstervet, és így, immáron ésszel, a kellő tudás birtokában kezdj újra neki a dolognak. Hosszú távra pedig azt javaslom, hogy alakíts ki magadnak egy olyan egészséges életmódot, aminek a segítségével nem kell többet küszködnöd a plusz kilókkal, amit életed végéig tudsz tartani, és amivel a legtöbbet ki tudod hozni magadból.

Sok sikert és kitartást kívánok. ;)

2016. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!