Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a leghatékonyabb...

Hogyan tudnék a leghatékonyabban és a lehető leggyorsabb eredménnyel alakot formálni, izmosodni?

Figyelt kérdés

Nem is olyan rég megszabadultam 15kg túlsúlytól é ezzel 59kg lettem. Ez jóval több súlyveszteség, mint amit eredetileg terveztem, még sem vagyok elégedett. A karom vastag és petyhüdt, nincs rajta izom, a hasam hatalmasnak tűnik, mivel egyáltalán nem izmos. A lábam is vastag és alaktalan, és a fenekem sem egy nagy szám. Izmosodni szeretnék, meg fogyni pár kilót, de nem tudom milyen étrendet kövessek. Fogyni szénhidrátszegény diétával, alacsony kalóriabevitellel fogytam, de az nem megfelelő a testépítéshez. Jelenleg csak jógázom, de régebben kondiztam, csakhogy tönkretettem a térdem. Odáig mentem, hogy már a sima üléstől is rettenetesen fájt, így el kellet felejtenem a kitöréseket, és guggolásokat. Milyen sportot ajánlanátok.

Egyébként 183cm vagyok, és 16 éves lány.



2016. jún. 22. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs neked egy jólfejlett testképzavarod? Kizárt, hogy a karod és a lábad vastag legyen, a hasad hatalmas. Hogy nem vagy izmos, az hihető, de akkor vékonyka vagy, ilyen kevés fogyásnál ily ifjan azt sem hiszem, hogy a bőröd lógna.


Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés, mellé aerob.

2016. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja térdgondok, huhh, akkor a lábazás problémás, kellene egy hozzáértő szakember. Másra attól még edzhetsz :)
2016. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kérdéseim a következők: Mennyi idő alatt fogytál le? Mik voltak a fő táplálékforrásaid? Fogyás után nagy erőveszteség, illetve fejfájás rosszullétek voltak-e?

Ha igen, akkor túlzásba vitted a diétát. A diétához is kell Ch a szervezetbe csak tudni kell, hogy mikor mennyit viszel be. A fehérjét is nyomni kell testsúlykilónként 2 gramm. De mivel te most extra sovány vagy így a CH-t magasabb dózisban kellene bevinni főként edzések után. A nagy has amiről beszélsz (bár szerintem rhadt sovány lehetsz) azt okozhatják a szánsavas üdítőitalok is, ugyanis a bennük lévő szénsavak a belekbe jutva gázok ként megmaradnak időlegesen, így azok kitágulnak, vagy is nagyobbak lesznek. Ez nem probléma egyszerúen csak sima vizet kell innod és kész. És javaslom, hogy fordulj bizalommal valamilyen szakpszichológushoz, mert 60. kilóval öcsém ráadásban 183 cm magasan te már az extra sovány kategóriába tartozol. Ezek lehetnek az anorexia jelei is.

2016. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!