Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 145 kiló vagyok, hogy tudok a...

145 kiló vagyok, hogy tudok a leghatékonyabban lefogyni?

Figyelt kérdés

A cél 80 kiló.

Két 4 hónapos babával vagyok itthon, így mindenképp itthoni mozgás forma érdekel.

Jelenleg a vitál konyha ebedjet rendelem ez kb 400-500 kalorias főétel ezek alltalaban zöldség csirkével. Ezen kívül reggelizem es este 6 kor vacsorázom.

Akkor abonettet es zöldséget kis felvágottal.

Orvossal beszéltem, konkrétan megalázott úgy hogy nem szándékozom az orvos dolgot erőltetni.

Milyen tanácsokat tudnátok adni?

Es a kalória bázist használom es írom.


2016. márc. 9. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Márpedig közel 150 kilósan szakembert kell keresni, nem a gyakori kérdéseken kérdezni.
2016. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Elmondta hogy ne egyek annyit es szénhidrát mentes diétát tartsak. Egyek sok zöldséget es mozognak.

Ennyit mondott. A többi mar az alazas része volt.

Ezért kerek itt tanácsot.

2016. márc. 9. 14:30
 3/20 A kérdező kommentje:

Tanácsokat várnék nem a megalázását itt is.

Semmilyen csoda bogyoba nem hiszek.


Tanácsok!! Jó így ahogy csinálom vagy nem jó?

Milyen mozgás forma jó?

2016. márc. 9. 14:31
 4/20 A kérdező kommentje:

Hihetetlen miért kell bunkozni?

Miért nem lehet normálisan tanácsot adni?

2016. márc. 9. 14:40
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagiak engedik, keress fel egy szemèlyi edzőt, mert 145 kilòsan, bàrmilyen mozgàsforma veszèlyes lehet. Talàn a szobabicikli lehet a legkìmélőbb, de ekkora súlynàl az is nagyon megerőlteti a szìvedet. Első körben èrdemes lenne àtàllnod egy fehèrjedùs ètrendre. Csirke, pulyka, marha, hal, rizs, zöldsèg,
2016. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen árban van egy személyi edző.

Terembe nem tudok járni, a két kicsit nem tudom hova tenni :(

Fent írtam hogy a vitál konyhátol rendelem az ebédem. Ami zöldség es csirke vagy hal.

Nem sokszor engedi idom a főzést ezért is döntöttem az ebéd rendelés mellett.

2016. márc. 9. 14:46
 7/20 anonim ***** válasza:

Egy gyomor gyűrű csodákra lenne képes, persze ha van pénzed ilyen műtétre...

Sose értettem azokat az embereket, akik akkor akarnak fogyózni amikor már nagy gáz van.

2016. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hat ha meg tudod oldani hogy este vagy delutan az apa vigyazon a gyerekre akkor jarhatnal terembe is ott biztos segitenek a gyakorlatokba ha meg kered oket vagy esetleg van szemelyi edzo

ami nekem sokat segitett abba hogy lefogyak az a [link]

[link]

[link]

kb 200 oldal a 3 konyv egyutt

Ha nem tudsz menni terembe akkor venned kene egy eliptikus trenert vagy szoba biciklit

Es valami kombinalt gepet (ez a fontosabb)

2016. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem bántásból, de otthon vagy 2 gyerekkel ès nincs időd főzni? Na mindegy, de a rendelt ételekben nem tudod mi van, hogy kèszítik, stb. Az egèszsèges étrend alapja a főzès. Csak ebben az esetben tudod hogy mit eszel. De a lènyeg az, hogy nézz utàna a magasságod ès súlyod alapjàn a napi kalória igènyednek, ès az alatt egyèl 500 kcal-lal. Az elején mozgàs nèlkül. Ekkora sùlynàl, csökkrntett kalóriàkkal, mozgàs nèlkül is fogysz. Ha fogytàl mondjuk egy 10 kg-ot, jöhet egy-kèt könnyebb sport. Szobabicikli, ùszàs mondjuk.
2016. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerencsére egészséges vagyok és orvost csak akkor látok, ha eltörik valamim, de szomorú, miket hallok orvosokról... Részvétem, kérdező. De ha tényleg azt mondta, hogy szénhidrátmentes, akkor kerüld is el nagy ívben, mert a makrotápanyagok mibenlétéről sincs halvány fogalma sem (mert egy orvos végképp ne használjon pongyolán szavakat, másra, mint amit jelentenek. nekem a szénhidrát azt jelenti, szénhidrát. az egyik makrotápanyag, ami nélkül nem lehet táplálkozni, legalábbis nem tartósan, mert egyes húsok és a tömény zsír kivételével mindenben van, a zöldségekben elég nagy arányban).


Nos. Nem hinném, hogy orvos vagy edző nélkül reménytelen a helyzet, de némi tudás kelleni fog.

Nyilván kímélő mozgásforma kell, gyaloglás (szobában is lehet, sokaknak bejön a power walking, van hozzá sok videó a youtube-on, azt egész intenzíven is lehet nyomni, de persze lightosan is), a biciklizés sem nagyon megterhelő, már ha nem gyorsan vagy emelkedőn végzi az ember... Bár 145 kiló már az a szint, amihez nem értek, de a gyaloglás akkor is jó kell legyen.

Nem gond, ha nincs sok vagy intenzívebb mozgás az elején, most a fogyás az igazán fontos s abban az étrend a döntő.


A leírás alapján a kalória nagyon alacsony, simán lehet koplalás bárkinek, aki több, mint 35 kiló... Ennél azért rendesebb bevitel kellene, a legalapvetőbb tápanyagokat is nehéz ennyiből összehozni...

Vitaminokat, ásványi anyagokat szerintem szedj.

Speciel én tojást ennék reggelire és vacsorára, mindenesetre nem abonettet és kis felvágottat. Kell a kalória s egy jóféle fehérjeforrás sem árt (persze a felvágottak minősége bizonyára igen változó. de ha megeszel 1-2 szeletkét, azzal pont nem segítesz valami sokat a fehérjebeviteleden).

2016. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!