Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok enni a strandon?

Ti mit szoktatok enni a strandon?

Figyelt kérdés
A szokásos strandos ételeket (lángos, hot-dog, hamburger, rántott hal, stb) vagy ott is tartjátok a diétát és visztek ételt magatokkal?
2016. jún. 24. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Èn mikor hogy :) van ,hogy viszek magvas rozsos kenyeret,viszünk hűtőtáskát,abba rákok csirke/pulykamell sonkát 😃, +,rakok bele zöldséget,nèha viszek kis doboz túrót. De van ,hogy méhészek 1 hambit vagy lángost,esetleg egy menüt. Vagy egy kis fagyit. Nèha-nèha ezek is belefèrnek 😃
2016. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
rántott hal és koviubi
2016. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi van te 72%-os látom nem bírsz magaddal, ez most este már nem az első böszme hozzászólásod. Idióta!



Hogy a kérdésre válaszoljak, sült halat, gofrit, lángost szoktam enni.

2016. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Semmit. Van a közelben egy szabadstrand, elbiciklizek, fürdök pár órát, visszabiciklizek, maximum akkor eszem, de ha későn mennék, akkor nem.


Semmiképp nem ennék strandételt, mert túl speckó az életmódom hozzá s nem az a fajta, amiből csak úgy erősen kileng az ember. Ha hosszabban vagyok valahol, akkor mindig viszek saját ételt.

2016. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semmit, nem viszek és ott sem eszem. 4 óránál többet nem szoktam maradni, közben felváltva úszok és napozok, aztán hazamegyek, 4 órát meg elvagyok evés nélkül.
2016. jún. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akarmit ettem eddig kb , azt meg is bantam. Tobbszor futottam romlott kajaba, pl gyrosba, vagy nyers langosba, stb.
2016. jún. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én sem eszek strandon. Egyszerûen a családomban nem alakult ki az a szokás, hogy ott együnk.
2016. jún. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Semmit. Nem járok strandra, mivel semmi kedvem trippent vagy hasonló elkapni.
2016. jún. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a strandhoz hozzatartozik a strandos kaja 😁 en is ugyelek az alakomra,de egy-ket nem odafigyelestol sneki nem fog 10kgt hizni,,,
2016. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én hekket szoktam koviubival!

De egy lángostól se lesz bajod, ha kívánod. Bár azt sose èrtettem hogy lehet zsíros forró kelttésztát enni a 38 fokban ;)

2016. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!