Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb. mennyit eszik egy ilyen...

Kb. mennyit eszik egy ilyen alkatú nő?

Figyelt kérdés

[link]


Mit kell egyek, ha ilyen testet szeretnék? Nagyon duci vagyok és utálom magamat


2016. jún. 28. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Lehet fél disznót, nagyrészt genetikától függ minden.
2016. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet tudni. Szerencsére én se hízok, csak ha tényleg megeszek napi 10 desszertet, ez szerencse kérdése.
2016. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Embere valogatja. Van, aki elete vegeig is dietazhat, meg elhet salin es mozoghat orakat, akkor sem lesz formas, max vekony... Mas meg megehet 1 lovat is, es megis jol nez ki. Biztos te is ismersz olyat, aki nem mozog es zabal, megis vekony ( az nem biztos, h szep formas is). Ha dagi vagy, valtoztass eletmodot , sportolj, figyelj a kajara.
2016. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem ez meg egy teljesen értelmetlen kérdés volt, ennek ellenére mindenki értelmesen válaszolt neked, pedig iszonyú buta lehetsz, ha még ennyit sem tudsz, hogy az emberek nem robotok, nem lehet megállapítani ránézésre adott emberről, hogy milyenek az étkezési szokásai.
2016. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Undok diszno vagy, kerdezo :) ha a lelked megnyugtatja, tessek. Ez a no mondjuk 175 cm,60 kg, konnyu fizikai munkat vegez, heti 3x aerob mozgast vegez,2x uszik is, napi 1523,82 kcalt fogyaszt el, melynek egy resze zsir, masik resze szenhidrat. Napi 7,5 orat alszik, lepcsozik lift helyett, es vszinuleg meg nem szult. Folyadekbevitele nyaron 3liter viz. Mai reggelije: 2 paradicsom, ketszersult 25g, sajt. Ebedre parolt zoldseg csirkevel...... Megis milyen valaszt vartal?.....okos
2016. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jó volt :)) ! Most ezt honnan tudjuk! Hogy mennyit eszik azt nm tudom de az biztos h egészségesen táplálkozik!
2016. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig az elsők is jókat írnak: halovány fogalmunk sem lehet erről, tényleg nagyban genetika.
2016. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!