Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen bulímiásnak lenni?

Milyen bulímiásnak lenni?

Figyelt kérdés

Tudom,hülyén hangzik a kérdés és kicsit értelmetlen!(Nézzétek el nekem)

Az lennne a kérdésem,hogy mik a mellékhatásai ennek,milyen érzés,lehet velefogyni,ha lehet akkor mennyi idő alatt?Gondolom felmerül benned az a kérdés miért itt teszem fel a kéddést és miért nem olvasok utána?Azért mert ezt már megtettem de valaki olyan "történetét" szeretném elolvasni aki szívesen megosztja velem és elmeséli milyen volt.

Ne értsetek férre nem szertnék és nem is vagyok az,de nagyon érdekel!


Köszönöm,hogy elolvastad és hogy ha van normális válaszod!

(Bocsi a helyesírási hibákért!)



2016. jún. 29. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szar érzés. Nem lehet vele fogyni, csak a hánytatással és zabálással. Én anorexiás voltam, és bulímiás is egyszerre (azaz hánytattam magam, amikor megettem fél uborkát az egész nap, és ennyi, szóval én nem voltam rendes bulímiás, mert ők általában éheznek-zabálnak-hánynak/fosnak stb) Egészségügyi oldalairól elég infót találsz a neten, nekem pl vérzett a torkom, remegtem egész nap, nem volt erőm, járni alig tudtam, szívritmus zavarom lett. Sokat fogytam, de nem a bulímia miatt, hanem anorexia miatt.
2016. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én anorexiás és mellette "rendes" bulimiás"is voltam, vagyis valódi 5-10000 kalóriás falásrohamaim voltak max. 3 naponta (de volt, hogy minden nap). viszont a falásrohamaimon kívül semmit vagy csak nagyon keveset ettem, és hashajtót is használtam. egy idő után annyira tönkrement az emésztésem, hogy már nem is kellett semmit se ledugnom a torkomon, hogy hányjak, elég volt lehajolnom. mivel volt bennem életösztön is, azért volt, hogy magamban tartottam 1-1 zabálást, de nem mindig sikerült akarva se és elég gyorsan fogytam.

eleinte istennek éreztem magam, hogy ennyit megeszek és mégis fogyok, egy idő után azonban ijesztővé váltak a testi tünetek és bűntudatot kezdtem érezni az elpazarolt pénz, kaja és idő miatt. utána pedig már csak kimerült voltam és nem számított semmi és nem éreztem semmit se, olyan lettem, mint egy robot, amit beprogramoztak a falásra és a hányásra, és a lopástól, hazugságtól se riadtam vissza, hogy ezt megtegyem. az egészségügyi következmények se érdekeltek, szinte élveztem, hogy ekkora kárt tudok tenni magamban, és volt, hogy könyörögtem istennek (habár ateista vagyok:) ), hogy szabadítson meg végre a szenvedéstől.

aztán eltöltöttem pár hónapot kórházban ahol nem engedték hogy hányjak, és onnantól kezdve megszűnt bennem ez a vágy. terápia segítségével az anorexián is túljutottam valahpgy.

2016. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És sajnálom h ilyet kellett átéljetek!

2016. jún. 30. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!