Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pörkölthöz mit lehet enni ami...

Pörkölthöz mit lehet enni ami nem hizlal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A pörkölt már eleve nem fogyókúrás kaja (de nagyon finom). Zöldség nem illik hozzá, minden már meg nem fogyókúrás. Szerintem semmit.
2010. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
A barna rizs,köles nem hizlal,csak a pörkölt :)
2010. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A csirkepörkölt azért nem hízlal, főleg ha lecsöpögteted a szaftot! Csak hát igen, nehéz köretet találni mellé.

Régen volt, hogy kivettem egy csirkemell darabot a pörköltből és kovászos ubival ettem. Ez nem hízlal. A zöldség tényleg nem megy hozzá.

2010. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a pörkölt nem felétlen hizlal, csak akkor ha sok zsiradékkal készül - a hús nem igazán hizlaló (100 g marhalábszár 199 kcal), a hagyma és pirospaprika megint csak nem. Ami hizlal benne, az a zsiradék - és sokan azt hiszok, hogy egy pörkölt akkor jó, ha úszik a zsirban/olajban - pedig egy nagy lábasnyihoz is elég 1-2 evökanálnyi.
2010. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én évtizedek óta diétázom, otthon a szüleim zsírral főztek, amint férjhez mentem olajjal főztem, és egy év alatt 15 kilót fogytam, na és mértékkel kajálok.
2010. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Senki se válaszolt neki nagyon. Hát szerintem próbáld meg kovászos uborkát.
2010. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Zöldbabfőzelék csak kevés liszttel rántsd be
2010. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg, a főzelék jó ötlet! Egyébként a köles és barnarizs, bulgur sem diétás, de nagyságrendekkel jobb, mint a sima rizs, tészta, netán krumpli, bár ha vízben főzöd a krumplit, belefér.

Ha nem eszel hetente pörköltet, edd azzal, amivel szereted, nem számít. De ha rendszeresen akarnád enni, inkább mondj le róla.

2010. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!