Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok?

Így lefogyhatok?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta duci vagyok ès ezèrt sokan bántanak is. Egyszer lefogytam 45 kg-ra. A 162cm-hez ez szerintem picit kevès is. Akkor, amikor lefogytam fele annyit ettem, de sajnos meghíztam, mert egy családi ok miatt sokat ettem. Aztán megint elkezdtem azt,hogy fele annyit eszem. Szóval most kb így nèz ki a napi ètkezèsem:

reggeli: 1 kifli

ebèd: amit anyu főz(abból egy tányèr)

vacsora: gyümölcs

este 6 után már nem eszem. Mègis duci vagyok mèg mindig. Pedig sportolok is. Akkor a mostani adagokat is felezzem meg?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



#duci #napi ètkezès #fele annyi ètel
2016. jún. 30. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset eszel. Koplalás. Ebből lesz a jo-jo effektus. Aztán már nem tudsz olyan keveset enni, hogy valóban fogyjál.

Kérj segítséget a háziorvostól, dietetikustól, hogy valóban jó étrendet legyen.

2016. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. jún. 30. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Hazavágtad az anyagcserédet, ez a fő problémád. Normális adagokat és egészségesen kellene enni, e mellé tornázni, izmosítani; s így évek alatt visszaállhat az egészséges anyagcsere.


Hat után nem enni hülyeség, mivel a napi összbevitel számít.

2016. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azert nem fogysz, mert nem jo az etrend.

Reggelre egyel egy szelet teljes kiorlesu kenyerbol vagy barna kenyerbol keszult szendvicset(lehet benne valami felvagott csirkemell, paradicsom, paprika, uborka, tojas), ebedre hus,hal, es vacsorara is ehetsz szendvicset, rantottat... a lenyeg, hogy sok feherjet vigyel be, es tudom, hogy a szenhidrat annyira nem jo, viszont kell ahhoz, hogy legyen energiad. Nasinak ehetsz gyumolcsoket, almat,kiwit,...banant inkabb csak reggel... 1-1 kave, tea belefer, de azok is cukor nelkul, citrommal... ehetsz huslevest is, zoldseglevest...

2016. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!