Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással mennyi idő alatt...

Koplalással mennyi idő alatt megy le a zsír?

Figyelt kérdés

napi két almát eszek, már 1 hete

160cm 55kg



2016. jún. 30. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Teljesen normális a súlyod, nem kell fogynod.

2. Koplalással a zsír megy le legutoljára - izmot hamarabb veszítesz.

3. Ha abbahagyod a koplalást (lehetőleg most azonnal!), akkor először a zsír fog visszajönni, mert elkezd a tested pánikszerűen raktározni.

4. Fordulj orvoshoz mielőtt maradandó károsodást okozol magadnak.

2016. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__7900865-13-eves-gyermeknek-mi-baja-lehet-ha-koplal-vagyis-egy-nap-csak-2-3-gyumolcsot
2016. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. júl. 1. 00:26
 4/9 anonim válasza:

Ezzel nem fog lemenni a zsír :D Viszont klasszul kiéhezteted magad, szóval ha utána bármit eszel, az kilókban és ZSÍRBAN fog megmutatkozni

Ha zsírból szeretnél fogyni, ahhoz kicsit nagyobb erőfeszítéseket kellene tenned az étrend tervezés terén

2016. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, de izom is menni fog, ha nem is olyan sok, mint zsír, mert a test azért életben akarja tartani az embert s a kérdezőnek bizonyára nem sok izma van. A fehérjeigényhez persze bontani kell, nincs mese.


Miért pont cukorral fogysz, amikor sokkal szükségesebb tápanyagok is vannak...? Sokminden esszenciális, a cukor pont nem. Sokunk amúgyis baromira éhesek leszünk tőle, bár koplalásnál ez úgyis alap.


Legalább egyél SOKKAL többet és csupa hasznosat, ha már koplalsz. Annak is megvannak a veszélyei és kockázatai, de az még a legépeszűbb fajta koplalás. Mondjuk 1000 kcallal, az a te súlyod mellett talán már nem is nagyon koplalás, nekem az lenne.


Belassul az anyagcseréd és nem olyan sokat nyersz, egy normális módszerrel is lefogyhatnál, csak közben nem éreznéd magad pocsékul, nem bontanál izmot s nem kéne utána nagyon résen lenned, nehogy visszahízd, amit leadtál. Megnehezíted a saját helyzetedet, hogy kicsit gyorsabban, de kockázatosabban fogyj.


Remélem, vitamint azért szedsz.

2016. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :D igazából nem pontosan koplalás mivel nem szenvedek csak étvágytalan vagyok
2016. júl. 1. 01:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Az étvágytalanság, se normális -> orvos.
2016. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De, koplalás. Akár szenvedsz, akár éhes vagy, ha a testedet megfosztod kb. az összes tápanyagtól, amit étellel kéne bevinned, az nagyon, nagyon kemény és nagyon egészségtelen koplalás. Extrém energiahiányban élsz, eléggé kimaxolt fehérjehiányban, zsírhiányban, vitamin- és ásványianyag hiányban. Megpróbálod működtetni a tested a nagy semmivel. Nyilván nem fog sokáig menni, problémamentesen semmiképp.
2016. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az étvágytalanság simán lehet normális, én is tudok olyan (egészséges) étrendet, amin nulla étvágy és nulla éhség jellemez, de sok élethelyzet is ezt hozhatja, azonkívül nem mindenkit érdekel az evés. Én iszonyatosan nagy haspók vagyok, extrém ételfüggő, de még nekem sincs mindig étvágyam. Éhségem pedig kb. sosem, ennek örülök is (így is szinte lehetetlen fogynom).

Ilyen melegben pedig rengeteg embernek semmi étvágya.

2016. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!