Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tovább fogyok mennyire fog...

Ha tovább fogyok mennyire fog visszahúzódni a bőröm?

Figyelt kérdés

Eddig 5 kiló ment le. A célom az lenne, hog ne lógjon a hasam meg a mellem...nem akarok teljesen lefogyni csak épp annyit, hogy ne lógjon rajtam a zsír. Leginkább a mellem zavar mert már akkor mint egy nőnek...

Itt van 2 kép(saját felelősségre :D )


[link]


[link]


Minden nap mozgok..ez még csak pár óra sétaban teljesedik ki mert futni nem tudok. Sok vizet iszok. Ez az 5 kiló kb 3 hét alatt ment le ha ez számít.

Reménykedek benne, hogy nem kell műteni.



2016. jún. 26. 12:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Heti 2 súlyzós edzés és heti 3 aerob. Edzés kell és nem fog meg nyúlni a bőröd ,egyél egegészségesen.
2016. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha végig tartod magad ahhoz, hogy csak heti 1 kiló körül fogysz, meg mellette sportolsz, akkor nem hiszem, hogy lógni fog.
2016. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor most megnyugodtam :)

Majd akarok a sétán kivül is edzeni de egyszerűen még a séta is nagyon nehéz...remélem ahogy megy lejjeb majd úgy tudok egyre többet mozogni.

2016. jún. 26. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első 5 kiló gyorsan megvan, igazi fogyásnak nem is tekinthető, mert abból még nem sok a zsír. A következő 5-höz nagyobb erőfeszítés és több idő is kell és még kb. 20 kilót biztosan le kellene dobnod. Általában onnan megy le legutoljára a zsír, ahonnan a legjobban szeretné az ember. Ha kitartó vagy, akkor még idén elég sok zsírt ledobhatsz, de arra készülj fel, hogy a bőröd lassabban fog reagálni. Lehet, hogy csak jövő nyárra, de lehet hogy 1-2 év múlva lesz olyan, mint szeretnéd, de ezért kell kitartónak lenni. A kence-ficék pénzkidobás, inkább a sport és a diéta (nem éhezés, hanem diéta) amik érnek valamit és a sok víz+multivitamin. Futni nem is szabad, ahhoz sokat kell fogyni, így csak tönkreteszed a térded. Sajnos én is hasonlóan zsírosodok és gyúrás mellett is megtörtént, 30 felett könnyebben jön a felesleg és ha eléred a célod, akkor sincs vége, mert rohadt gyorsan visszajön. ezért egy életmódot kell kialakítani, nem hetekben gondolkodni
2016. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4 éve koplalással 95 kilósra fogyasztottam magam...sajnos azóta 55kg jött fel. 3 hete amikor rááltam a mérleg...és az kiakadt 150kg nál... Annyira szégyeltem magam...akkor el is határoztam , hogy ez nem mehet így tovább.

Nagyon köszönöm a tanácsokat. :)

Szerencsére van aki segít nekem, uh. ez már csak rajtam múlik.

2016. jún. 27. 23:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok kitartást és türelmet kívánok!
2016. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A koplalás az, ami miatt sokan rosszabbul néznek ki fogyás után, mint előtte, mivel izom is megy le, közben a legszükségesebb tápanyagok is meg vannak vonva. Azzal lehet elérni a "skinny fat" kinézetet, vagyis vékony, de mégis zsíros és lógó bőr. Maga a sport is feszesíti a bőrt, ha alá még egy kis izom is kerül az még javít a helyzeten.
2016. jún. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást! :)

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ugye nézegettem ezt a kcal számítást és nekem kb 3000kcal/nap ot ír az alapanyagcserére. Viszont ha azt adom meg, hogy 90kg vagyok akkor csak 2000 valahány kcal-t.

Ez miért van? Ha vékonyabb vagyok akkor kevesebb energia kell ahoz hogy életben legyek egy nap?

2016. jún. 29. 14:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerinted? Egy 2000ccmes benzin motor fogyaszt kevesebbet vagy egy 4000ccmes?
2016. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igaz. Miután végig gondoltam nekem is leesett. :D
2016. jún. 29. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!