Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a paraméterekről?

Figyelt kérdés

70kgról fogytam 45kg-ra, de 3 év alatt, tehát lassan és napi1600 kalórián élek, heti 2X 1órás edzéssel (és nem vagyok egy otthon csücsülős).

tehát:

comb: 45cm

csipő: 85 cm ez a legvastagabb rész

derék:62-63 cm

mell: 83 cm

kar: 25 cm


Képet nem igen szeretnék feltenni, mert nem szeretném, hogy bárki rám ismerjen.


Nincs kockás hasam, a karomon látszik hogy azért terhelve van, a combomon meg főként felül "vastagabb"


Szerintetek ez már sok fogyás, vagy így jó. (Magasságot szándékosan nem írtam. )

22/L

Tényleg én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ti ilyen paraméterekkel elégedettek lennétek?



2016. jún. 25. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, akkora bicepsszel lennék elegedett, mint neked a combod, de én szeretem az izmokat.

S a 98-as mellbőségemmel sincs bajom. Inkább a derékbőséged irigylendő.


De itt rólad van szó, a te teljesen más ízléseddel, testalkatoddal. Mondjuk kép nélkül nehéz, csak számokat nézve. Márpedig az számít, hogy a tükörben hogyan nézel ki. Izom nem lehet rajtad valami sok, finoman fogalmazva, kérdés, hogy neked mi tetszik, s hogy mivel érzed magad jól. Fő kérdés, hogy egészséges szinten állsz-e, a gyengébb izomzat még nem oly vészes, de a túl kevés testzsír már az.

2016. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Küldtem privátot, ez egy nagyon friss kép, úgy megjelenés tekintetében, ha az utcán meglátsz, így alkothatsz egy képet rólam, így változik a véleményed? :) Izmom tényleg nincs sok. Nem tudom, hogy lánynak mennyire szép a sok izom.
2016. jún. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!