Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 2 hónap...

Hogyan fogyjak le 2 hónap alatt 5 kg-ot? 15/L

Figyelt kérdés

160 cm/55 kg vagyok.

(Egy éve 43 voltam.)

Szeretnék leadni 5 kg-ot, egészségesen, úgy, hogy ne jöjjön vissza a kétszerese.

Hogyan csináljam?

Mit egyek, mit ne egyek?

Mit sportoljak?

Előre is köszönöm a válaszokat:)

15/L



2016. júl. 1. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek fogyóznál, amikor növekedésben vagy. A 43kg nagyon kevés, az 50 és az 55 között pedig nagy különbség nincs. Sportolj valamit, (amit szeretsz is). Ne egyél sok zsíros, cukros dolgot. Nem kell azokat sem kizárni az étrendedből, csak ne azokkal lakj jól. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, teljes értékű ételeket (rizs, hüvelyesek, krumpli), ha nem vagy vega akkor ehetsz húst, halat stb, ami egyébként nem egészségesek, de m1.
2016. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Miért olyan sürgős, hogy 2 hónap alatt? Szerintem sokkal kíméletesebb ha legalább 6 hónapot adsz magadnak és a visszahízás esélye is úgy kevesebb.
2016. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Jesszus... GYIK-on ne várj túlzott segítséget ilyen téren, mert vagy beszólogatnak vagy baromságokat írnak. 1 hónapja én is hasonló kaliberű kérdést tettem fel, de segítséget nem kaptam csak kritizálást.

Szívesen segítenék, de nem tudok... :/

Én 150 cm/47 kg 14/L vagyok; az egyik hozzászólótól azt a tanácsot kaptam, hogy nagyon sajnál engem, mert rettentően elhíztam és igyak mindig citromos vizet minden másodpercben. :/

2016. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
simán havi 2-3 kg esélyes
2016. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amúgy én valahol sajnálom az ilyen kis csajokat, hogy mindenáron a divatot és a trendeket hajszolják, nem törődve azzal se, hogy többet ártanak vele maguknak mint amit használnak. Képzelem, ha pár év múlva az lesz a trend, hogy mindenki tömzsibb, akkor olyan kérdésekkel lesz tele minden, hogy hogyan hízzak 5 kilót.. hogyan legyen nagyobb a fenekem stb..
2016. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#5: #3 vagyok: Én nem azért szeretnék 2-3 kg-val kevesebb lenni, mert ez a trendi vagy mert szeretnék valakinek megfelelni, ha valakinek nem tetszek; ne nézzen rám vagy szúrja ki a szemét, magamnak szeretnék megfelelni és nem másnak, persze nem fiúkról van szó... Lehet pár hónap múlva leszek 15, de ellentétben a 21. századi generáció tizenéves lányainak többségével; én ennyi idősen csak tanulni szeretnék, zenét hallgatni és játszani a kutyámmal, ráérek pasizni 18 évesen is. Van igazság abban amit mondasz, de nem ismersz senkit és nem tudod ki kiért akar változni, én személyszerint "egyenlíteni szeretnék, mert az évek során rengetegszer műtöttek, ezért az egyik lábam fele olyan vékony, mint a másik (és rövidebb is). Nem érdekel, ha megbámulnak, nem lesz nekem attól rosszab, de nekik jobb sem, de én jobban érezném magam, ha picit egálban lennék és talán, akkor kevésbé fájna a másik lábam a megterheltségtől.

De talán (inkább biztos) hülyeség volt ezt leírnom, mert a mai tini lányok tényleg csak, azért fogyóznak meg sanyargatják magukat, hogy minnél karcsúbbak ezáltal szebbek legyenek és előbb betudjanak pasizni. Bizonyára rajtam kívül is vannak kivételek, mégha csekély a létszám, akkor is..... :/

2016. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szxegény kérdező, miket össze nem írnak itt.


De, 55 és 50 kiló között hatalmas különbség lehet. 3 kilót felszed valaki CSAK hasra, az is ronda, hidd el s van, aki ilyen.

Nem is látjuk a kérdezőt, bár a számokból lehet azért tippelni. Láttam már, hogy manapság sokaknál az a divat, hogy 160 centis, nem izmos kislányok is legyenek 55-60 kilósak, különben anorexiába rohanó szánalomra méltó divatmajmok. Hát nem. Még izmosan is bizonyára akad felesleg ennyivel. Rendben van, hogy nem kövér, nem vészes a helyzet, de érthető, ha fogyni akar egy keveset.

160/50 akar lenni, még csak nem is szálkás, csak normális, mi ezzel a baj?


2 hónap alatt 5 kiló az nem is a lehetséges max, de azt nem is javaslom, mert combos deficit kell hozzá s van, akinek úgyse menne. Teljesen jó terv. Aztán ha több hónap lesz belőle, az se baj.

Életmódváltás, mozgás, visszafogottabb, de azért rendes étkezés. Eme zsenge korban főleg nem ajánlom a számolgatást, később se jó, de egyeseknek kvázi kell.


Az étrendre nem tudok mit mondani, annyiféleképpen lehet csinálni. Nyilván cukros s egyéb bolti rágcsákat ne, inkább normális, tápanyagdús ételeket.

2016. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!