Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni 1es fel honap...

Tavasztunder kérdése:

Le lehet fogyni 1es fel honap allat?

Figyelt kérdés
A baratnom leszeretne fogyni suli kezdesig mar tobb dolgot is probalt de nm fogyot le valaki nm tud egy hatasos megoldast? (a baratnom nm dietazik ha nm ehet szalamit)

2016. júl. 3. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy le lehet, 5 kilót pl simán, 50et meg másfél év alatt, bírom az ilyen kérdéseket, nem hogy magadról hanem egy totál más emberről kérdezel, akinek nem tudjuk se a magasságát se a súlyát, se azt h hány éves, se azt hogy mit sportol, se azt hogy mit csinál egy átlag nap, se azt hogy mit eszik egy átlag nap, ez a kérdés egy értelmetlen fäszság. Mintha azt kérdezted volna, hogy


Le lehet futni 20 kilómétert másfél óra alatt? Nekem igen, neked valszeg nekem, egy 3. embernek még többet is.

2016. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
baratnom 13eves 149cm magas es 43kilos
2016. júl. 4. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Hova akar fogyni? 13 évesen ennyi centivel és kilóval ne fogyókúrázzon. Ha pedig azért akar mert plöttyedt, akkor ilyen korban elég ha sokat mozog, bármilyen sport lehet amit szeret, azonfelül cukros löttyök helyett igyon vizet és hagyja el az egészségtelen nassolnivalòkat pl.csoki, chips stb.
2016. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindamellett hogy teljesen egyetértek a 3-ikkal (izmosodnia kellene, nem fogyni) a legnagyobb probléma szerintem itt van:

"...mar tobb dolgot is probalt de nm fogyot le..."

Nem több dolgot, egyet kell jól átgondolva kiválasztani.

Nem próbálni, megcsinálni.

Nem a suli kezdéséig, hanem a következő 50 évre.

2016. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

(a baratnom nm dietazik ha nm ehet szalamit)


haha, troll of the day

2016. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!