Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok 2 hónap alatt...

Hogy tudok 2 hónap alatt 5-10kg fogyni? Többi lent

Figyelt kérdés

Május körül kezdtem el az egészségesebb evést és a rendszeresebb mozgást. Jártam heti legalább egyszer futni(de néha egyszer sem voltam) és csináltam comb,has,fenék gyakorlatokat is. 168cm vagyok, 69kg voltam és most 65-66kg vagyok. Lassan ment le szóval valószínű ez tartós fogyás lesz mivel elvileg ha lassan fogysz le az tartós lesz. Nem érzem magamon a különbséget, sőt most még dagadtabbnak érzem magamat. Sajnos a diétáimat meg-megszegtem,mert nem vagyok kitartó. Pedig az elején mindent beleadtam.

A combomat nem szeretem, mert narancsbőrös. Pedig rengetek vizet iszom már több mint féléve. Elvileg a víz segít eltüntetni a narancsbőrt,hát én úgy veszem észre hogy azért vagyok narancsbőrös, mert sok a víz "bennem". Most fogok elkezdni megint narancsbőr elleni krémet használni(Avonosat) ami régebben segített csak abba hagytam a használatát.

Szeptemberre azaz 2 hónap alatt hogy tudok vékonyabb lenni? Laposabb has, vékonyabb comb? 5-10 kilótól szeretnék még megszabadulni.

Újra elkezdem a diétát és a rendszeres mozgást, csak most kitartóbb leszek!

Örülnék neki ha ti is megosztanátok velem a tapasztalataitokat, tipjeiteket és a történeteteket:)

16/L



2016. jún. 30. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak mert lassan fogysz le, nem lesz automatikusan tartós a fogyás... Lassú fogyás után is kegyetlenül be lehet zabálni mindennap, illetve van, akinek megy.


Mozgás, jó étrend, viszonylag nagy kalóriadeficit, mást nem tudok mondani, mindenki kalóriadeficitben fogy, kicsiben persze lassan. Mindenkinek mások a trükkjei, amennyibe rászorul trükkökre. Van, aki egyszerűáen csak elég keveset eszik az aktivitásához és menetrendszerűen fogy heti fél-1 kilót. Másnak pedig nehezebb.


Ha lassan fogysz, sokat eszel az aktivitásodhoz s kicsi a deficit.

2016. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elmagyaráznád nekem hogy mit jelent a kalóriadeficit, mert nem nagyon értem?
2016. jún. 30. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

2hónap alatt fogyhatsz ha naponta egy almát eszel és nem többet ennyi


69 :)

2016. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Lehet lefogyok, de amilyen hamar lement olyan hamar vissza is jönne. Szerintem nincs értelme a koplalásnak

2016. jún. 30. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt 5-10 kilót simán le lehet fogyni egészségesen.

A napi egy almás butasággal 3 hét alatt érhet el az ember kb 7-8 kiló víz veszteséget amiből talán 2 kiló zsír.

A kalória deficot annyit takar, hogy kevesebbet viszel be, mint amennyit elhasználsz.

2016. júl. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2016. júl. 1. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel semmit a zsírod megmarad, az izmod pedig elfogy. Nem leszel szép és feszes, csak zsíros, hiába fog mutatni a mérleg kevesebbet. Ne a mérleget nézd hanem a zsírt. Az izom alapból nehezebb a zsírnál, ha szép szálkás vagy és nehezebb az nem jelenti az hogy kövér is.
2016. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző, ha a test rendesen működik, nyilván keményen égeti a zsírt is koplaláskor, jobban, mint az izmot (kivéve, ha az emberen rengeteg fölös izom van és kevesebb zsír)... Az emberek nem szoktak hájasan belehalni az izombontásba.
2016. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!