Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzes elott vagy edzes utan...

Edzes elott vagy edzes utan kell enni?

Figyelt kérdés
Most nem azert de szeintem ugy kell hogy reggeli + ebed utan kell egybol tornazni edzeni....es igy lemozgom azt a kajat amit megettem nem??? Valakiktol sot tobb embertol hallottam vissza hogy edzes utan enni kell mert talan akkor potolok vissza valamit...vagy nem is tudom most akkor hogy van ez??? Ha torna elott eszem akkor mi lesz na es ha torna utan????
2010. ápr. 14. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggelire fontos a szénhidrát az energia miatt.Torna,edzés után fehérje bevitel javasolt az izmok épülése és az anyagcsere miatt.Ilyenkor a szénhidrátot mellőzd ha lehet.)))

Sok sikert.

2010. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edzés előtt is szoktam, akkor egy órával. Meg edzés után is szoktam, akkor kevesebbet.
2010. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzés után is kell szénhidrát mert üresek a glikogén raktárak. Egyedül edzés után lehet enni valami szart fehérlisztből mértékkel, mert az gyorsan felszívódik. Edzés után olyan a szervezet, mint egy szivacs legalább még 1 óráig.
2010. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoval ha edzes utan eszem vmi feherjet akkor az csak az izmokat segiti...es edzes utan 1 oran beluli kaja mennyiseg felszivodik gyorsan??? Tehat akar egy 150 kcl dolgot is be lehetne iktatni gondolok en pl csokira??? xd xd xd
2010. ápr. 15. 02:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Csokit ne! Cukor! Azt mindenképp kerülni kell. Egyébként igen. Kevés fehér liszt mehet (mondjuk egy péksüti, ami nem lekváros, csokis stb.), mert gyors felszívódású a teljes gabonákkal szemben.
2010. ápr. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!