Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sos! Kulso combra hizom,...

Sos! Kulso combra hizom, narancsboros is vagyok. Nem tudom merjek e furdoruhat huzni. Mindig takargatnom kell a combjaim. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a kulso combra lerakodott zsir, de semmit nem tudok tenni ellene. Fogyokuraztam is de azzal sem tunt el. Kidudorodik es szinte senkin nem latok ilyet igy megjobban elkeserit. Felek mit szolna hozzam a fiu aki tetszik ha igy meglat. 16l
2016. júl. 9. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a fiú némi narancsbőr miatt világgá szalad, akkor annyit is ér.

Látnád az én combjaimat... akinek nem tetszik, elfordul, le vannak tojva.

2016. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az meg a kisebb problema, ami igazan zavar az a kulso combomon kidudorodo zsir..
2016. júl. 9. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, sportolj, igyál sok vizet, járj szaunázni, az majd segít rajta. De azzal ne törődj, mások mit szólnak hozzá.
2016. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se tudtam lefogyni onnan :/ már csak 5-7kg van vissza, most elkezdtem futni, hátha.

Na csak azt akarom mondani, hogy mikor szülés után 123 kg voltam, akkor is mentem strandra, mert nagy ívben lesz*om ha valakinek nem tetszik...

Élvezd inkább a nyarat!

2016. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is combra hízós típus vagyok. 47 kilóval is vastagabb , narancsbőrös eléggé a combom, próbáltam egy évig folyamatosan sportolni (futás, guggolás) de nem akart eltűnni.

Azóta megnéztem az utcán sétáló nőket és nagyon kevés volt, akinek nincs naribőre. Így elfogadtam hogy ez természetes, és inkább együtt élek vele, minthogy nyáron szenvedjek. A fiúkat pedig (ha csak nem olyan fajta) általában nem érdekli egyáltalán

2016. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan szép alakod van:) a combos lányok alapból szépek szerintem, én hasrahízó vagyok:/
2016. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!