Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlanátok...

Milyen diétát ajánlanátok nekem? (23/L)

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta próbálok lefogyni (50 kg szeretnék lenni). Most 62 kiló s 160 centi vagyok. Méretek:90/76/104

Most szabadságon vagyok így a sport is belefér, de drága diétás termékekre nincs pénzem sajnos. Tejsavó fehérjét tudok használni, mivel barátomnak van itthon.

Azonban arra nincs lehetőségem, hogy minden nap húst egyek. Érdekelne, hogy szerintetek mennyit kellene leadnom, mennyire vagyok túlsúlyos és milyen módszerrel érhetném ezt el tartósan.


2016. jún. 16. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Egypár kilót nem ártana fogynod, de ugye nem látlak s a derékbőség se jelent mindent, a saját ízlésed is ott van, hisz a felesleged azért nem egészségtelen szintű...

Drága cuccok és hús nem kell, csak rendes, egészséges étkezés, kalóriadeficit és mozgás sem árt, sőt.

Válts életmódot, de én nem tudhatom, hogy neked melyik felel meg, különbözőek vagyunk. Én sokakhoz hasonlóan szénhidrátot csökkentettem, s mivel nagyon magasan volt, zsírt is s egészségesebben is próbálok étkezni.

2016. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te hágy g ch-t fehérjét, zsírt javasolnál?
2016. jún. 16. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!