Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnek egy...

Szerintetek hogyan tudnek egy honap alatt lefogyni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szoval 14 eves lany vagyok. 162-163cm magas. 55kg. Szerintetek hogyan tudnek lefogyni szeptemberre? Kb 5 kg-t szeretnek leadni. Nem sok. Es lehetoleg ne legyen olyan durva. Marmint ertitek meg a szervezetem fejlodooben van. Elore is koszi a valaszokat! Kerlek segitsetek. Aki ertelmes valaszt ad megy a zold pacsi!

2016. júl. 11. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de 50 kg nem lenne kicsit kevés 163 cm-hez?
2016. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha írsz privátot tudok segíteni talán
2016. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo. Hidd el nem keves. Azt mondanam nem zavarna ez az 55kg de ebbol szinte semmi izom. Szoval nem lenne keves.
2016. júl. 11. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szinte semmi izom, akkor nem lenne jobb izmot építeni, alakot formálni?
2016. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
minthogy elvileg 60 lenne a normális, inkább maradjon meg az 55 úgy ahogy van és legyen még +5 kg izom. Ennyi.
2016. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanebben a cipőben járok. Szeptemberig 5 kiló mínusz, 55kg vagyok és 162 cm.

Egyáltalán nem sok az az 5 kg, ha az tényleg nem izom. Versenysportolok, és sajnos ez még rajtam sem izom, viszont csapattársam 160 cm-rel és 55 kg-val színtiszta izom. Itt tényleg nem a kilók számítanak, hanem a testzsír, és az, hogy jól érezd magad a bőrödben! :)

Én most úgy próbálkozom, hogy csak csirkemellett eszek, zöldségeket, kevés gyümölcsöt, kenyér helyett inkább pufirizs, ha mindenképp kívánom és sokaz iszok, de csak is vizet. :)

Mivel most a csapatnak is pihi van, így én teljesen elakadtam mozgásilag, és meg is álltam fogyásban. Ezért próbálom beiktatni a futást a mindennapjaimba, vagy a biciklizést. Illetve ezekkel az adatokkal szerintem már el lehet kezdeni az alakformáló tornákat is, amiből egy halom van youtubeon. Nagyon oda kell figyelni az étkezésre, megsúgom, már rég lefogytam volna 50 kg-ra nyárra, ha nem csaltam volna annyit a diétával. Ezt persze nagyon megbántam. Így ha rám hallgatsz, és tényleg eltökéled magad, és tényleg elkezdesz futni, biciklizni, tornászni, és megizzadsz a mínuszokért, akkor ne csalj a diétával.

Remélem sikerül elérni a kívánt eredményt, mostmár én sem csalok többé! :D

2016. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!