Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18/L 162cm vagyok és 63kg,...

18/L 162cm vagyok és 63kg, szerintetek sokat kellene fogynom?

Figyelt kérdés
Tudtok jó fogyókúrás módszereket ? Nagyon nehezen tudok leadni sajnos.

2016. júl. 13. 07:42
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem kellene leadnod de ha te úgy jobban érzed magad a bőrödben akkor sok sikert hozzá. Én már egy jó ideje azzal tartom magam formában így a nyárra , hogy tudatosan több gyümölcsöt zöldséget eszem és nasi helyett inkább valami aszalt gyümölcsre szavazok. Na meg persze az edzésen a maximumot hozom. az is sokat segít.
2016. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hahahahaha válasza:
Ez így kevés infó ahhoz, hogy válaszolni lehessen. Attól is függ, hogy milyen az ízlése annak akinek tetszeni akarsz.
2016. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen számokkal rengeteg háj van a hasamon, jópár kilót kell fogynom. Annyire nem lehetsz izmos, hogy egyáltalán ne legyen felesleged, már ha elég szigorúan nézzük, mert semmi baj nincs pár kiló extra hájjal, főleg egy lánynál, az nagyon szexi tud lenni, s ez ízlés kérdése is. Ha egyenletesen oszlik el a plusz, az is szebb, mintha hasra hízol először, mint én...

Neked kell látnod s eldöntened, mi a megfelelő számodra.


Jó módszer? Életmódváltás, jó étrend, szolid kalóriadeficit, mozgás. Ennyi, ennél jobb nincs. Persze hogy kinek milyen étrend való, az nem egyszerű kérdés, különbözőek vagyunk.

2016. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én 161 vagyok, 65,5 voltam. Most 57 :) Lassan, de biztosan fogytam, bár nem sok sporttal, sajnos. Időhiány, de ha tudok, lemegyek kocogni:)

Az étrended alakítsd át. Csirkemell a favorit ;) Esetleg hal, én pl nem tudom megenni. Anyagcseréddel valószínű gond van. Nézz utána, mivel gyorsíthatnád (személyfüggő). És te is sétálj, kocogj, ha tudsz, minél többet ( persze legyen benne rendszer és mértékletesség) het 2-3 alkalommal 30-40 p :) Lassan, nem kell sprintelni.:) És ne egyél tejes dolgokat, liszteseket, cukrosat. A legtöbb ember szervezete ezeket nem bírja, mert feldolgozott, adalékokkal, stb, ami lassítja az anyagcserét. Informálódj a neten, de ne hülye diétákat keress, inkább az egészséges étrendet helyezd előtérbe, hisz aki visszaállítja az egészséges állapotát, annak nem lesz baja ilyenekkel :) Sok sikert!

2016. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 26. 12:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt van egy kép, párommal vagyok rajta [link]
2016. júl. 26. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!