Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat kellene fogynom?

Nagyon sokat kellene fogynom?

Figyelt kérdés
156 cm vagyok és 47 kg.Úgy érzem kicsit sok de a környezetemben élők nem engedik a fogyokúrát 14 évesen.Szerintetek ez nagyonsok?

2016. júl. 8. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell fogynod, csak max formásoni egy kicsit, ha nem tetszesz magadnak. Ez sporttal és minimumra korlátozott nasival, édeséggel, gyorskajával és üdítővel megoldható.
2016. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!:))
2016. júl. 8. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell:) ismerek egy lànyt 155cm 53kg és jó alakja van, nem kövér. Formásodást én is tudom ajánlani.
2016. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mintha csak a barinőmet hallanám:te nézd már meg mekkora hasam van (közben tiszta csontkollekció)hogy érezzem magamat jól mikor minden étkezés után ekkora hasam nő? :D
2016. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 8. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
ne fogyj, formálj :) Valószínű nem vagy feszes, ennyi a gond :) Kisebb súlyokkal, erőnléti edzéseket csinálj, segíteni fog, és egyél egészségesen, a bőröd meghálálja, na meg a közérzeted:) Ebben a korban ez még jól is fog jönni :) Sok sikert!
2016. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2016. júl. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!