Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16-17 evesen kevés szabadidő...

16-17 evesen kevés szabadidő melett hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
17 éves leszek idén és még nyár közepe van 170 cm magas vagyok 68-72 kg változó nem annyira feltűnően vagyok elhizva de ha elmegyek egy strandra látom hogy azért jó lenne fogyni ha nem is hasrol de melrol mert inkább ott vagyok kicsit szar helyzetben. Sajnos emelett dolgozom is pincérként szóval nincs túl sok szabadidőm és pihenni sem tudok túlzottan . Mit ajanlotok ,hogy valamilyen formában fogyást tudjak elérni előre is koszonom a válaszokat ...( sajnos dohányzom de már dolgozom rajta)

2016. júl. 14. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban az étkezésen múlik a fogyás, szóval a szabadidő hiánya még nem nagy gond, bár sok esetben a delikvensnek elég nehéz fogyni mozgás nélkül. Bár munka mellett még akármit edzhetsz, más is összehozza.
2016. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vannak ezek a 30 napos kihívások (gugolás, fekvő stb.), ezeket csinálhatod akár reggel vagy este is. Meg ahogy az egyes írta, figyelj nagyon arra, hogy mit eszel, ne az legyen, hogy össze-vissza bekapsz néhány falatot.
2016. júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!